Lardi-Trans otwiera nowe możliwości w zakresie transportu ładunków

Lardi-Trans to największa międzynarodowa platforma logistyczna, dzięki której szybko i bezpiecznie zorganizujesz drogowy transport ładunków. W ponad 22-letniej historii firmie udało się osiągnąć niespotykaną dotąd skalę rozwoju – otwarcie przedstawicielstw w 12 krajach, w tym w Polsce. To znacznie rozszerzyło możliwości klientów platformy, pomogło zwiększyć liczbę ofert transportu i ładunków, a także prędkość zamykania ofert.

Optymalizacja procesów biznesowych

Platforma oferuje wysoki poziom świadczonych usług znacznie taniej niż konkurenci, zwracając szczególną uwagę na wygodę, wielofunkcyjność i dostępność dla wszystkich kategorii klientów – dla osób prywatnych korzystających z usług okazjonalnie, jak również dla dużych firm międzynarodowych.

Naszym Klientom proponujemy automatyzację pracy z własnymi zleceniami poprzez API, indywidualne rozwiązania w celu rozszerzenia funkcjonalności, a w przypadku braku możliwości zaangażowania specjalistów IT — możliwość pracy ze zleceniami poprzez import pliku CSV.

Obecne zmiany

Po otwarciu przedstawicielstwa w Warszawie platforma kontynuuje swój rozwój i przenosi się do Europy Zachodniej. Rozwijanie i podążanie za nowoczesnymi trendami obejmuje:

  • zwiększenie bezpieczeństwa pracy na platformie. W tym celu usprawniane są procedury weryfikacji nowych rejestracji, mechanizmy pracy, wprowadzane jest uczenie maszynowe;
  • opracowanie i wdrożenie dodatkowych funkcjonalności, które mogą zarówno zoptymalizować procesy wewnątrz firm użytkowników, jak i zredukować czas i koszty finansowe;
  • rebranding. Logo, kolory firmowe, czcionki – to tylko niewielka część. Główne interfejsy ulegną całkowitej zmianie. Funkcjonalność oraz wygoda to podstawa nadchodzących zmian.

W celu zapoznania się z platformą, dajemy czytelnikom tego artykułu 55 zł na saldo! Aby je otrzymać, należy zarejestrować się na platformie i zastosować kod promocyjny LARDIEL.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili