W Warszawie trwają prace przy budowie 7R Park Warsaw West I. Druga już inwestycja 7R na Mazowszu będzie gotowa jesienią bieżącego roku. Generalnym Wykonawcą obiektu jest firma Atlas Ward Polska.

7R Park Warsaw West I składa się z dwóch nowoczesnych obiektów o łącznej powierzchni 16 500 mkw. Hale magazynowe zostały zaprojektowane tak, aby oprócz zaaranżowania typowej powierzchni magazynowej możliwe było prowadzenie w nich także lekkiej produkcji.

Z 7R mamy przyjemność pracować już po raz kolejny. Na przestrzeni ostatnich lat wspólnie wybudowaliśmy kilka obiektów zlokalizowanych w całej Polsce. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w obszarze realizowania inwestycji magazynowych i logistycznych znamy i doskonale rozumiemy oczekiwania dewelopera. Jesteśmy przekonani o tym, że i tę realizację zakończymy w pełni usatysfakcjonowani – mówi Mariusz Górecki, Prezes Zarządu Atlas Ward Polska.

7R Park Warsaw West I wyróżnia znakomita lokalizacja w granicach aglomeracji warszawskiej. Park znajduje się przy ul. Poznańskiej, w pobliżu giełdy rolno – spożywczej, a także retail parku. Od centrum Warszawy inwestycja oddalona jest o 19 km. Ponadto, zaledwie 2 km od 7R Park Warsaw West I, w ramach rozbudowy II linii stołecznego metra, planowana jest stacja Mory. W bliskim sąsiedztwie inwestycji przebiegają także ważne arterie komunikacyjne – autostrada A2, oraz droga ekspresowa S8.

Region Warszawy to największy rynek magazynowy w Polsce, a jego wielką zaletą jest szeroki dostęp do zasobów ludzkich. Stolica przyciąga utalentowanych ludzi, a inwestorzy lokują kapitał tam, gdzie mają dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry. Położenie 7R Park Warsaw West I w aglomeracji warszawskiej, z dostępem do odpowiedniej infrastruktury oraz komunikacji publicznej ułatwi dojazd do firm ulokowanych w parku nie tylko dostawcom i klientom, ale przede wszystkim dojeżdżającym tu każdego dnia pracownikom. Doceniamy wysoki potencjał kadrowy stolicy i dostrzegamy zapotrzebowanie na kolejne inwestycje magazynowe, dlatego planujemy już następne projekty 7R w tym regionie – dodaje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

7R Park Warsaw West I objęty jest certyfikacją BREEAM. Deweloper zastosuje w obiektach rozwiązania energooszczędne takie jak m.in. oświetlenie LED czy ogrzewanie za pomocą promienników.

Pierwszy z obiektów 7R Park Warsaw West I, o powierzchni 9 200 mkw., został wynajęty jeszcze przez rozpoczęciem budowy przez jednego z największych operatorów logistycznych w kraju specjalizującego się w przesyłkach kurierskich.

Kategoria: Magazyny

Strona 7R Solution