Toshiba Tec Poland przedłuży umowę najmu z Distribution Park Okęcie

 


BNP Paribas Real Estate reprezentował najemcę Toshiba Tec Poland w procesie renegocjacji warunków najmu w Distribution Park Okęcie, należącym do firmy HINES Global REIT. Na mocy podpisanej umowy przedłużono okres najmu 762 m kw powierzchni biurowej oraz 655 m kw powierzchni magazynowej o kolejne 3 lata.


 Projekt został zrealizowany dzięki synergii działań Działu Powierzchni Logistycznych oraz Działu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate.


  „Intensywny proces negocjacji wsparty został wielopłaszczyznową analizą rynku, która wymagała eksploracji obecnych warunków najmu, a także oceny perspektyw rozwoju. Działania naszych doradców oraz ich  doskonała wiedza techniczna przyczyniły się do osiągnięcia założonego celu”.


– powiedział Jacek Brzozowski, Członek Zarządu Toshiba Tec Poland.


  "Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z kontynuacji współpracy z firmą Toshiba Tec Poland, która jest solidnym i niezawodnym partnerem biznesowym. Dołożymy wszelkich starań aby kooperacja pomiędzy naszymi firmami równie owocnie rozwijała się w przyszłości." 


– powiedział Kamil Kwiatkowski, Leasing Manager w Hines Polska.


 


 „W wyniku wykorzystania połączonych kompetencji Działu Powierzchni Logistycznych oraz Działu Powierzchni Biurowych udało nam się uzyskać satysfakcjonujące rozwiązania w lokalizacji, która spełnia wysokie wymagania klienta. Przedłużenie przez firmę Toshiba Tec umowy w Distribution Park Okęcie wpisuje się w ciekawy trend wzrostu zainteresowania najemców małymi modułami biznesowymi zlokalizowanymi w największych miastach".


– mówi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate.


  „Złożoność wymagań technicznych Najemcy, partnerska postawa Wynajmującego w negocjacjach oraz uzyskanie warunków finansowych odzwierciedlających aktualną podaż powierzchni komercyjnych poskutkowały naszą rekomendacją dotyczącą przedłużenia umowy”. 


– mówi Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Najemcy w BNP Paribas Real Estate.


 


Toshiba Tec Poland stanowi część Toshiba Corporation, jednej z największych firm na świecie. Toshiba Tec specjalizuje się w opracowywaniu urządzeń kształtujących i wspierających obieg dokumentów w środowisku biznesowym. Od 2000 roku Toshiba Tec Poland prowadzi w Polsce działalność konsultingową i doradczą w zakresie usprawnień procesów produkcji dokumentów biurowych. Wychodzi tym samym na przeciw oczekiwań klientów, którzy w coraz większym stopniu  zwracają uwagę na możliwości zarządzania wytwarzanymi dokumentami na posiadanych urządzeniach biurowych jak drukarki, kopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne.Toshiba Tec Poland proponuje rozwiązania służące optymalizacji procesu produkcji dokumentów biurowych, pozwalające firmom ograniczać ich niekontrolowany wzrost, kosztów ich produkcji oraz kosztów bieżących.


Distribution Park Okęcie to jeden z pierwszych parków logistycznych w Polsce, których właścicielem jest fundusz Hines Global REIT. Park składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 39 000 metrów kwadratowych, obejmujących magazyny i biura. Na terenie parku znajdują się 552 miejsca parkingowe, a dostęp do powierzchni magazynowej jest zapewniony przez 64 doki załadunkowo-rozładunkowe. Distribution Park Okęcie znajduje się na południowo-zachodnich obrzeżach Warszawy, w pobliżu drogi E67 z Warszawy, Łodzi i Wrocławia, niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie.


 


Źródło: BNP Paribas Real Estate

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili