12.5 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Supply Technologies wynajął magazyn na Śląsku

W transakcji dewelopera obiektu, firmę Menard Doswell & Co., reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


 


Firma Supply Technologies jest dostawcą podzespołów dla ponad 100 różnych branż, m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, producentów systemów ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji, czy też dla sektora nowoczesnych technologii. Firma posiada ponad 50 oddziałów zlokalizowanych w Europie, obu Amerykach i Azji. W Czeladzi będzie się znajdował pierwszy obiekt magazynowy firmy w Polsce.


 


Alliance Silesia Logistics Center to nowoczesne centrum logistyczne oferujące 90.000 mkw. powierzchni magazynowej klasy A, zaprojektowanej z myślą o małych, średnich i dużych najemcach o profilu zarówno dystrybucyjnym, jak i produkcyjnym. Alliance Silesia Logistics Center zlokalizowane jest w Czeladzi położonej w samym centrum Górnego Śląska, zaledwie 10 km od Katowic, przy trasie ekspresowej S86 (Katowice-Sosnowiec).


 


Firma Supply Technologies wprowadzi się do obiektu w grudniu bieżącego roku.


 


 „Cieszymy się, że Supply Technologies wybrało obiekt w Czeladzi na swój pierwszy magazyn w Polsce. To właśnie wybór odpowiedniej lokalizacji był dla Supply Technologies kluczowy. Alliance Silesia Logistics Center posiada dostęp do głównej trasy E40 od strony północnej i do autostrady A4, ulokowanej zaledwie 12 minut jazdy samochodem na południe. To również bardzo dobra lokalizacja dla transportu do innych regionów Polski, dzięki położonej niedaleko drodze ekspresowej S1 i trasie E75 w kierunku Łodzi i Torunia”


– mówi Konrad Jacewicz, Negocjator, dział powierzchni przemysłowych i magazynowych, Cushman & Wakefield.


 


Menard Doswell & Co. inwestuje w Polsce od początku lat 90 tych, gdzie z powodzeniem buduje, wynajmuje i zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi. Deweloper z sukcesem zarządza Alliance Silesia Logistics Center, a w głosowaniu najemców został wybrany Zarządcą Roku Powierzchni Magazynowych w konkursie Eurobuild Awards.  


 


 „Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z zawarcia kolejnej umowy najmu z tak renomowaną i perspektywiczną firmą, jaką jest Supply Technologies Poland”


– powiedział Krzysztof Jaśkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu i Wynajmu, Menard Doswell & Co.


 


W planach Menard Doswell & Co. jest uruchomienie kolejnego centrum dystrybucyjnego w okolicach Warszawy.


 


Źródło: Cushman & Wakefield

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili