Supply Technologies wynajął magazyn na Śląsku

0 59

W transakcji dewelopera obiektu, firmę Menard Doswell & Co., reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


 


Firma Supply Technologies jest dostawcą podzespołów dla ponad 100 różnych branż, m.in. dla przemysłu motoryzacyjnego, producentów systemów ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji, czy też dla sektora nowoczesnych technologii. Firma posiada ponad 50 oddziałów zlokalizowanych w Europie, obu Amerykach i Azji. W Czeladzi będzie się znajdował pierwszy obiekt magazynowy firmy w Polsce.


 


Alliance Silesia Logistics Center to nowoczesne centrum logistyczne oferujące 90.000 mkw. powierzchni magazynowej klasy A, zaprojektowanej z myślą o małych, średnich i dużych najemcach o profilu zarówno dystrybucyjnym, jak i produkcyjnym. Alliance Silesia Logistics Center zlokalizowane jest w Czeladzi położonej w samym centrum Górnego Śląska, zaledwie 10 km od Katowic, przy trasie ekspresowej S86 (Katowice-Sosnowiec).


 


Firma Supply Technologies wprowadzi się do obiektu w grudniu bieżącego roku.


 


 „Cieszymy się, że Supply Technologies wybrało obiekt w Czeladzi na swój pierwszy magazyn w Polsce. To właśnie wybór odpowiedniej lokalizacji był dla Supply Technologies kluczowy. Alliance Silesia Logistics Center posiada dostęp do głównej trasy E40 od strony północnej i do autostrady A4, ulokowanej zaledwie 12 minut jazdy samochodem na południe. To również bardzo dobra lokalizacja dla transportu do innych regionów Polski, dzięki położonej niedaleko drodze ekspresowej S1 i trasie E75 w kierunku Łodzi i Torunia”


– mówi Konrad Jacewicz, Negocjator, dział powierzchni przemysłowych i magazynowych, Cushman & Wakefield.


 


Menard Doswell & Co. inwestuje w Polsce od początku lat 90 tych, gdzie z powodzeniem buduje, wynajmuje i zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi. Deweloper z sukcesem zarządza Alliance Silesia Logistics Center, a w głosowaniu najemców został wybrany Zarządcą Roku Powierzchni Magazynowych w konkursie Eurobuild Awards.  


 


 „Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z zawarcia kolejnej umowy najmu z tak renomowaną i perspektywiczną firmą, jaką jest Supply Technologies Poland”


– powiedział Krzysztof Jaśkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu i Wynajmu, Menard Doswell & Co.


 


W planach Menard Doswell & Co. jest uruchomienie kolejnego centrum dystrybucyjnego w okolicach Warszawy.


 


Źródło: Cushman & Wakefield

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej