Strona główna Wiadomości Magazyny SICO Polska nowym najemcą Panattoni Park Warsaw North II

SICO Polska nowym najemcą Panattoni Park Warsaw North II

Panattoni Park Warsaw North II

Firma SICO Polska, dostarczająca rozwiązania z zakresu poligrafii, reklamy i komunikacji wizualnej, wynajęła 3700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej z showroomem w Panattoni Park Warsaw North II. Na etapie poszukiwania nowej lokalizacji najemca skorzystał ze wsparcia ekspertów z Newmark Polska.

Od 22 lat SICO Polska zajmuje się dystrybucją mediów (atramentów, farb do sitodruku i innych materiałów) oraz urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Spółka świadczy także usługi serwisowe maszyn – m.in. solwentowych, sublimacyjnych i UV. Aby docierać do klientów, firma posiada biura sprzedaży w największych miastach Polski, w tym w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku i Krakowie. Działalność SICO Polska została dostrzeżona i nagrodzona wieloma tytułami, takimi jak Diament Forbes 2019 i Gazela Biznesu 2020. Obok oferowania produktów od sprawdzonych marek, firma dzieli się swoją wiedzą z zakresu poligrafii m.in. podczas organizowanych warsztatów Dni Druku w Krakowie. Eventy te skierowane są m.in. do klientów cyfrowych.

– Ze względu na korzystne warunki najmu i dostępność nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej, firma SICO zdecydowała się przenieść prowadzone operacje z miejskiej strefy Warszawy do strefy podwarszawskiej. Położenie Panattoni Park Warsaw North II wpisuje się w potrzeby najemcy, a pracownikom SICO Polska zapewnia szybki i wygodny dojazd – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.

Panattoni Park Warsaw North II znajduje się w II strefie warszawskiego rynku przemysłowo-magazynowego. Atutem tej inwestycji jest położenie przy drodze ekspresowej S8, która łączy Białystok i Wrocław (a docelowo Kłodzko). Podczas budowy parku wykorzystano wiele proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, dzięki czemu obiekt uzyskał certyfikację w systemie BREEAM, a najemcy mogą korzystać z nowoczesnej przestrzeni magazynowej klasy A.

– We wszystkich naszych inwestycjach zwracamy uwagę na proekologiczne rozwiązania zgodnie z przyjętą w firmie koncepcją zrównoważonego rozwoju Go Earthwise. Dlatego też nasz park posiada certyfikację w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Te niewątpliwe atuty naszego parku magazynowego, w połączeniu ze świetną lokalizacją przy S8, przekładają się na kolejną sfinalizowaną transakcję, z czego bardzo się cieszymy” – podkreśla Sylwia Robakiewicz-Mokwińska, Senior Leasing Manager Panattoni.

Exit mobile version