Piast Cargo wynajmuje magazyny w P3 Piotrków

     Wybraliśmy park P3 Piotrków jako nową lokalizację naszego centralnego magazynu w Polsce ze względu na jego strategiczne położenie w samym centrum tego rynku oraz bliskość wielu naszych klientów i partnerów biznesowych. Park zaoferował nam również najbardziej nowoczesne obiekty do obsługi ładunków i wysokie standardy zrównoważonego rozwoju.


 


 powiedział Marcin Kalisz, Branch Manager Piast Cargo


 


Piast Cargo posiada już trzy magazyny w Polsce i własną flotę transportową, oferując rozwiązania łańcucha dostaw dla małych i średnich firm, a także usługi pakowania dla branży motoryzacyjnej i innych sektorów.


 Jesteśmy zachwyceni faktem, że firma Piast Cargo wybrała P3 Piotrków na miejsce ekspansji  swojej działalności logistycznej, jednocześnie tworząc również około 20 nowych miejsc pracy dla lokalnej społeczności. Był to strategiczny wybór, ponieważ Piotrków znajduje się w geograficznym centrum Polski i jest ważnym ogniwem dla głównych tras szybkiego ruchu w kraju.


 


powiedział Andrzej Wroński, Dyrektor Krajowy P3 na Polskę.


 


P3 Piotrków znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, przy połączeniu polskiej autostrady A1 z ważnymi drogami ekspresowymi E75 i E67. Budowa parku rozpoczęła się w 2008 roku, a jego największymi najemcami są: FM Logistic, Integer, Erontrans oraz Kuehne + Nagel. Wszystkie istniejące budynki w tej lokalizacji są obecnie w całości wynajęte, lecz w Piotrkowie nadal istnieje potencjał wybudowania 520.000 m2 powierzchni dostosowanej do indywidualnych potrzeb najemców.