Nowy automatyczny regał windowy na polskim rynku

0 66

Firma Baumalog, będąca producentem automatycznych systemów magazynowych i transportowych, informuje o poszerzeniu swojej oferty regałów windowych włoskiej firmy Modula, której jest autoryzowanym dealerem.

Gama dostępnych regałów windowych Modula powiększa się o model Slim, który wyróżnia kompaktowy rozmiar i uniwersalność – zajmuje tylko 3 m² powierzchni i może mieć do 7 m wysokości.

Regały automatyczne włoskiego producenta służą głównie do składowania artykułów drobnych i lekkich – doskonale sprawdzają się m. in. jako magazyn części zamiennych, narzędzi i komponentów w wielu gałęziach przemysłu zyskując coraz większe zainteresowanie branży e-commerce i automotive.

Stosowanie automatycznych regałów windowych to wymierne korzyści m. in. w postaci szybkiego i wygodnego dostępu do składowanych towarów, skrócenia i ułatwienia procesu kompletacji czy zwiększenia powierzchni magazynowej wykorzystując dostępną wysokości hali.

Model Slim na swoich półkach jest w stanie pomieścić nawet 25 ton artykułów, a jego dodatkową zaletą jest prosty montaż, co pozwala, w razie konieczności, na szybką zmianę lokalizacji (maks. 2 dni), a oprogramowanie Modula WMS ułatwia integrację z wieloma systemami ERP.

Ze wszystkimi zaletami automatycznych regałów windowych będzie można zapoznać się na stoisku Baumalog podczas targów ITM w Poznaniu. Pawilon 6 Stoisko 19

regał windowy

Kategoria: Magazyny

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej