19.1 C
Warszawa
sobota, 13 sierpnia, 2022

Mocne wsparcie dla 7R

Do działu leasingu firmy 7R, dewelopera powierzchni magazynowo – logistycznych dołączy Aleksander Kuźniewski, który z początkiem stycznia obejmie stanowisko Leasing Directora.

W ciągu minionych dwóch lat 7R kilkukrotnie zwiększyło ilość realizowanych obiektów, a liczba podpisanych w tym czasie umów najmu przekroczyła 500 000 mkw. Obecnie na różnych etapach procesu inwestycyjnego jest aż 700 000 mkw. Chcąc w dalszym ciągu zapewniać klientom najwyższą jakość usług koniecznie jest powiększenie zespołu.

,,Od zawsze naszym znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość projektów oraz dbałość o relacje z klientami. Aby móc nadal zapewniać naszym partnerom szybką obsługę i bezpośredni kontakt z nami, w ciągu ostatnich kwartałów znacząco zwiększyliśmy zatrudnienie w dziale leasingu. Teraz w tych działaniach wesprze nas również Aleksander Kuźniewski. Jestem przekonany, że świetnie sprawdzi się on w nowej roli i będzie doskonałym uzupełnieniem zespołu”, mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing 7R SA.

Aleksander Kuźniewski ma ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do 7R przez 9 lat pracował w CBRE, gdzie w ostatnim czasie pełnił rolę dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmach z branży nieruchomości komercyjnych: DTZ oraz King Sturge, jak również transportowo-logistycznej firmie VOS Logistics.

Kuźniewski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Pośrednictwa Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również międzynarodowy tytuł CCIM (Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji na Rynku Nieruchomości).

W 7R będzie odpowiadał za projekty realizowane w formule multi-tenant oraz w ramach sieci 7R City Flex Last Mile Logistics w Polsce północnej, Wielkopolsce oraz na Dolnym Śląsku. Na czele Działu Leasingu pozostaje Maciej Krawiecki który awansował na stanowisko Head of Leasing i będzie sprawował pieczę nad całością działań związanych z wynajmem powierzchni zarówno w projektach spekulacyjnych, jak i obiektach BTS.

,,7R zdołałem poznać jako dynamicznie rozwijającego się dewelopera, który w ostatnich latach sukcesywnie budując swoje portfolio stał się jednym z głównych inwestorów na rodzimym rynku. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią zespołu, który stoi za tym sukcesem i liczę, że moje dotychczasowe doświadczenie będzie również cenne dla firmy”, mówi Aleksander Kuźniewski, Leasing Director 7R SA.

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
274ObserwującyObserwuj
spot_img

Z ostantiej chwili