Mobilna drukarka Leitz Icon


 


Identyfikatory i wszelkiego rodzaju etykiety (samoprzylepne lub nie) z nadrukowanym logo, dowolną grafiką czy zdjęciem a także strzałki kierunkowe, taśmy blokujące dostęp i wiele innych – to tylko niektóre możliwości drukarki mobilnej Leitz Icon. Wszystko co jest nam potrzebne wydrukujemy nią błyskawicznie i w każdym miejscu. W pełni mobilne urządzenie idealnie nadaje się do pracy „w terenie”: zmieści się do torby na laptopa czy torebki, a steruje się nim m.in. za pomocą smartfona.


 


Jedno urządzenie – wiele zastosowań


Konieczność natychmiastowej zmiany etykiet w magazynie, przeklejenie kodów kreskowych,  przepakowanie i nowe oznaczenie paczek, przeniesienie materiałów z jednego miejsca w inne czy po prostu wydrukowanie tysięcy etykiet w szybkim czasie na – warto być przygotowanym na każdą ewentualność.


Idealnym sprzymierzeńcem pracy w „wymagających warunkach” jest nowa drukarka Leitz Icon. Z jej pomocą wydrukujemy wszystko co może być potrzebne w naszej pracy. Potrzebne są strzałki kierunkowe w magazynie, oznaczenie regałów, naklejki informacyjne, taśmy blokujące dostęp czy różnego rozmiaru naklejki  ta drukarka daje niemal nieograniczone możliwości.


Mobilność i kompaktowy rozmiar Icon’a sprawia, że możemy mieć ją zawsze przy sobie, a sterowanie ze pomocą smartfona czy tableta umożliwia nam tworzenie etykiet na bieżąco, personalizację ich treści oraz dopasowywanie kształtu i wielkości do bieżących potrzeb i sytuacji.  Urządzeniem sterujemy za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji, która wyposażona została w szereg praktycznych szablonów, które dodatkowo usprawnią naszą pracę.


 


Mobilnie, bezprzewodowo


Jak to działa? Urządzenie można podłączyć do wybranego urządzenia zarówno za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez WiFi. Dodatkowo, dzięki kompaktowym wymiarom (21x11x13 cm i 2 kg) bez problemu schowamy je do plecaka czy torebki, tak aby drukarka zawsze była „pod ręką” i aby móc drukować etykiety wszędzie tam, gdzie chcemy.


 


Leitz Icon  pozwala na szybkie i proste drukowanie wielu rodzajów etykiet: samoprzylepnych papierowych (do wyboru: o gotowych rozmiarach oraz w formie taśmy z możliwością przycięcia do potrzebnego rozmiaru), kartonowych (idealnych na identyfikatory, wizytówki, segregatory), samoprzylepnych plastikowych (odpornych na wodę i promienie UV, dostępnych w różnych kolorach, stąd idealnych m.in. do oznaczania różnych rodzajów przedmiotów). Prędkość drukowania wynosi do 200 sztuk etykiet na minutę.


 


Inteligentna kaseta monitoruje i informuje o rodzaju załadowanej taśmy oraz poziomie jej zużycia, zapewniając pełną kontrolę nad ilością etykiet pozostałych do wydrukowania. Co ciekawe zgodnie z najnowszymi trendami kaseta wykonana została z masy papierowej pochodzącej z recyklingu.


 


Nowoczesny design urządzenia doceniony został przez międzynarodowe jury, które przyznało mu prestiżową nagrodę IF Design Award.


 


Producent: Leitz, Sugerowana cena producenta: 699 PLN


Więcej informacji: http://www.leitz.com/pl-PL/Inspiracje/Icon-Drukarka-etykiet/


 


***


Dodatkowe informacje o produkcie:


System umożliwia drukowanie wielu rodzajów etykiet:


  • Samoprzylepnych papierowych o gotowych rozmiarach


Gotowe formaty do szybkiego drukowania małych lub dużych etykiet adresowych w krótkim czasie. Drukowanie do 200 etykiet na minutę.


– Duże, wymiar 88 x 36 mm, 600 etykiet

– Duże, wymiar 59 x 102 mm, 225 etykiet

– Małe, wymiar 88 x 28 mm, 690 etykiet

– Małe, wymiar 50 x 88 mm, 435 etykiet


  • Samoprzylepnych papierowych o rozmiarach dostosowanych do potrzeb użytkownika Możliwość przycięcia etykiety do wybranej  długości : od 2,8 do 910 mm. Zastosowanie: etykiety adresowe, transportowe, etykiety na segregatory, oznakowania, a nawet długie bannery.
  • Samoprzylepnych plastikowych o rozmiarach dostosowanych do potrzeb użytkownika (różne opcje kolorystyczne do wyboru)


Możliwość przycięcia etykiety do wybranej długości: od 2,8 do 910 mm. Zastosowanie:  wytrzymała, plastikowa taśma do stosowania w miejscach wyeksponowanych na działanie wody lub promieniowania UV.  Różne opcje kolorystyczne do wyboru idealnie nadają się m.in. do oznaczania przedmiotów mające różne zastosowanie.


  • Kartonowych nieprzylepnych


Grubość papieru 157 gsm.  Jedna taśma, którą można przyciąć do potrzebnego rozmiaru. Zastosowanie: identyfikatory, etykiety do segregatorów bądź wizytówki. 


 


""

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili