Miejski magazyn Maxfliz w Warszawie

Firma Maxfliz, lider na rynku kompleksowego wyposażenia wnętrz, wynajęła nowy magazyn w centrum logistycznym City Logistics Warsaw Airport, którego deweloperem jest Panattoni. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma Maxfliz to sieć siedmiu salonów stacjonarnych: w Warszawie, Krakowie, Katowicach i we Wrocławiu, a także sklep internetowy. Działająca od ponad 25 lat na polskim rynku, firma Maxfliz, dostarcza elementy wyposażenia wnętrz od ponad 300 renomowanych producentów z całej Europy. Dzięki współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, inwestorami, architektami i projektantami wnętrz, jak i firmami budowlanymi, Maxfliz realizuje zdywersyfikowaną strategię rozwoju. Bardzo ważnym i cenionym aspektem działalności firmy jest przed- i posprzedażowy serwis. Nacisk kładzie nie tylko na dobór oferty, ale również na serwis – przed- i posprzedażowy.

– Rynek warszawski jest naturalnym kierunkiem dalszego rozwoju naszej firmy. Otwarty w październiku nowy salon Maxfliz przy ul. Puławskiej 452, z 2000 mkw. ekspozycji, potrzebował najwyższej klasy magazynu miejskiego, dzięki któremu możemy sprostać wymogom dzisiejszych konsumentów przyzwyczajonych do usługi instant – mówi Patrycja Wolniewicz, Dyrektor Zarządzająca warszawskiego salonu firmy Maxfliz.

Firma Maxfliz wynajęła ponad 1000 mkw. przestrzeni magazynowej w City Logistics Warsaw Airport. To centrum logistyczne jest położone w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 6 km od Lotniska Chopina i 9 km od centrum stolicy. Centrum logistyczne City Logistics Warsaw Airport to nowoczesny budynek klasy A o łącznej powierzchni 10 715 mkw.  

– Otwarty w zeszłym roku centralny magazyn w Skawinie pozwala firmie na przechowywanie asortymentu z całej Europy. Magazyny we Wrocławiu i w Warszawie pełnią funkcję obiektów przerzutowych dla salonów stacjonarnych w tych miastach, dlatego ich powierzchnia nie musi być tak duża jak pod Krakowem. Kluczową kwestią przy poszukiwaniu najnowszego magazynu dla Maxfliz była jego niedaleka odległość od nowego salonu marki przy ul. Puławskiej 452 – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

– Dodatkowym atutem magazynu Panattoni jest jego dobra widoczność, dzięki czemu odbiór osobisty przez klientów jest znacznie ułatwiony – dodaje Miłosz Borkowski, Starszy Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili