0.7 C
Warszawa
środa, 30 listopada, 2022

Leroy Merlin wynajmuje 53 000 mkw. w Centralnej Polsce

Będzie to już drugie centrum dystrybucyjne Leroy Merlin w tej lokalizacji.


Michał Szkudlarek, Dyrektor, Supply Chain, Leroy Merlin, komentuje: „Decyzję o budowie nowego magazynu podjęliśmy w związku z rozwojem Leroy Merlin na polskim rynku. W Strykowie powstanie kolejne centrum logistyczne, z którego będziemy obsługiwać 48 wielkopowierzchniowych sklepów naszej sieci w Polsce. Inwestycja ta pozwoli nam w dalszym stopniu optymalizować łańcuch dostaw, a nasi klienci będą mieli jeszcze szybszy i lepszy dostęp do produktów Leroy Merlin. Dziękujemy przedstawicielom JLL za profesjonalne wsparcie i pomoc w wynegocjowaniu atrakcyjnych warunków najmu”.


Tomasz Mika, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych JLL w Polsce, dodaje „Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z tak znanym klientem jak Leroy Merlin. Kontrakt obejmujący 53 000 mkw. to największa nowa umowa najmu podpisana w tym roku na polskim rynku powierzchni magazynowo – przemysłowych. Centralne położenie Strykowa umożliwiające sprawną dystrybucję towarów na terenie całego kraju, dostęp do infrastruktury transportowej – autostrad A1 i A2, bliskość już funkcjonującego magazynu oraz atrakcyjne warunki najmu zadecydowały o wyborze tej lokalizacji”.


Leroy Merlin ma już jeden magazyn w Strykowie, o powierzchni 56 000 mkw. W połączeniu z nowo realizowaną inwestycją firma stworzy w rejonie Łodzi swój główny magazynowy hub w Polsce.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
289ObserwującyObserwuj
spot_img

Firmy godne poznania – PROMAG

Cykl artykułów zamieszczanych na łamach portali i czasopism przedstawiający Polskie dynamiczne i innowacyjne firmy związane z Poznaniem i warte poznania. Dziś w cyklu „firmy warte...

Z ostantiej chwili