Kolejny krok w wieloletniej współpracy z FIEGE

Satysfakcja klienta jest fundamentem naszego biznesu. Z całą mocą angażujemy się w budowę trwałych i opartych na zaufaniu relacji z naszymi klientami. Dzięki temu możemy oferować im elastyczne rozwiązania będące odpowiedzią na wyzwania, z którymi się mierzą. Doskonałym przykładem prosto z Węgier jest współpraca z naszym wieloletnim klientem – firmą logistyczną FIEGE.  

FIEGE podpisała niedawno trzy umowy najmu na 38 600 metrów kwadratowych powierzchni w Prologis Park Budapest-Harbor. Nowe kontrakty opiewają na 19 600 metrów kwadratowych powierzchni, w tym m.in. 14 000 metrów kwadratowych w nowo wybudowanym budynku 11. Dzięki tym transakcjom firma FIEGE wynajmuje łącznie 59 000 metrów kwadratowych w parku, co czyni ją największym klientem Prologis na Węgrzech.

„Już od ponad dziesięciu lat z powodzeniem rozwijamy naszą działalność w Prologis Park Budapest-Harbor. Dzięki koncentracji na potrzebach klienta, doświadczeniu i zaproponowanym przez Prologis elastycznym rozwiązaniom proces rozszerzenia naszej współpracy przebiegł szybko i sprawnie. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą działalność bez zakłóceń w tym samym parku, korzystając z jego doskonałej lokalizacji i nastawionych na przyszłość, ekologicznych powierzchni – takich jak Budynek 11”powiedział Hepp Gergely, Dyrektor Zarządzający FIEGE na Europę Środkowo-Wschodnią.

Budynek 11 to najnowszy obiekt w parku, powstał z wykorzystaniem technologii BIM i został wyposażony w szereg zrównoważonych rozwiązań zapewniających efektywność operacyjną. Wysokiej klasy izolowane panele ścienne i systemy dachowe oraz bardzo wydajne grzejniki gazowe pozwalają obniżyć koszty ogrzewania o 30 procent. Oświetlenie LED i duże świetliki zmniejszają zużycie energii elektrycznej w budynku o 45 procent w porównaniu z najnowszymi standardami w tym zakresie. Z kolei system smart meteringu do zdalnego pomiaru mediów pozwala zoptymalizować zużycie wody, gazu i energii elektrycznej.

„Intensywnie pracowaliśmy, aby wywiązać się ze swoich obietnic, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że nasz klient także musi wypełnić swoje zobowiązania. W toku naszej wieloletniej współpracy udało się nam dobrze poznać, w tym również zgłębić charakter operacji biznesowych FIEGE. Dzięki temu mogliśmy dostarczyć firmie skrojone na miarę rozwiązania, które spełniają ich indywidualne potrzeby. Budynek 11 oraz nasze dedykowane usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami i udogodnienia dostępne w parku zapewnią naszemu klientowi możliwość dalszego rozwoju w tej przyjaznej dla pracowników miejskiej lokalizacji”powiedziała Zsuzsanna Hunyadi, Leasing Manager w Prologis.

Wierzymy, że nasi klienci i ich pracownicy zasługują na najlepszą przestrzeń do pracy. Dlatego w ramach naszego projektu PARKlife oferujemy im szereg usług i udogodnień dostępnych w parku Prologis Park Budapest-Harbor. Udostępniamy boisko do piłki nożnej i miejsce do grillowania, a także rozwiązania w zakresie transportu alternatywnego: ładowarki do pojazdów elektrycznych, bezpłatną platformę do car sharingu oraz łatwy dostęp do pobliskich przystanków komunikacji publicznej, umożliwiających wygodne połączenia. 

Bez względu na to, czy pracujemy na rzecz satysfakcji klienta, spełnienia danych obietnic, czy budowaniu współpracy opartej na zaufaniu. Wszystko, co wyjątkowe, jest… Made in Prologis.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
314ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili