8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Firma DTL International wprowadziła się do nowego magazynu w Markach

Międzynarodowy dostawca usług dla marketingu sieciowego, firma DTL International, wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w parku Hillwood Marki. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa Polska.

DTL International to polska firma świadcząca usługi outsourcingowe. Działa na terytorium całej Unii Europejskiej. DTL cieszy się zaufaniem partnerów biznesowych i ma ugruntowaną pozycję w branży MLM. W ofercie firmy znajdują się usługi przepakowywania, etykietowania i magazynowania, a także produkcja materiałów POS, druk oraz obsługa konwencji i eventów.

– Cieszę się, że tak szybko mogliśmy się wprowadzić do parku Hillwood Marki i rozpocząć działalność. Zależało nam na nowoczesnej powierzchni magazynowej ze świetnym dojazdem do Warszawy, bo naszą przewagą jest szybkie i sprawne działanie na rzecz naszych partnerów – mówi Dariusz Sitek, Prezes polskiego oddziału firmy DTL International.

Hillwood Marki I to park magazynowy położony w Markach w pobliżu drogi ekspresowej S8, łączącej się z autostradą A2 (Berlin–Poznań–Warszawa), około 20 km od centrum Warszawy. Park posiada możliwość rozbudowy do 94.000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Magazyn DTL International zajmuje 1.650 mkw., dodatkowo firma wynajmuje ponad 120 mkw. powierzchni biurowej.

– Hillwood zapewnia swoim klientom wysokiej jakości powierzchnię magazynową w różnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej. Planujemy dalej rozwijać nasze centrum logistyczne w Markach – w planach jest budowa kolejnego budynku o pow. 21 tys. mkw. – a także inne lokalizacje w regionie. Z radością witamy DTL jako nowego najemcę w Hillwood Marki i życzymy firmie dalszego pomyślnego rozwoju – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w firmie Hillwood.

– Przedstawiliśmy klientowi pełen wachlarz dostępnych powierzchni spełniających określone wymagania. Rozważaliśmy magazyny położone zarówno w strefie miejskiej, jak i w okolicach Warszawy. Negocjacje warunków komercyjnych z firmą Hillwood przebiegły sprawnie, dzięki czemu mogły ruszyć prace adaptacyjne niezwłocznie po podpisaniu umowy – mówi Jowita Adamczyk, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Więcej informacji na www.cresa.pl

Kategoria: Magazyny

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili