Amazon oferuje 3 000 miejsc pracy

Pośród wymaganych kompetencji znajduje się umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz zaangażowanie. Do obowiązków zatrudnionych będzie należeć realizowanie podstawowych procesów magazynowych, rozkładanie towarów, pakowanie i etykietowanie..


– Prowadzona przez nas rekrutacja skierowana jest do wszystkich, a ewentualny brak doświadczenia u kandydatów nie jest w tym przypadku przeszkodą. Zależy nam natomiast na osobach pracowitych, dyspozycyjnych, dobrze czujących się w dynamicznym środowisku pracy. Liczą się zaangażowanie i chęć do pracy – podkreśla Tomasz Walenczak.


Również rekrutacja została przygotowany w ten sposób, by oszczędzić czas starających się o pracę kandydatów i przyspieszyć cały proces. Większa jej część odbywa się on-line. Podczas tego etapu kandydaci logują się na stronie www.manpower.pl/amazon dzięki której przekazują potencjalnemu pracodawcy swoje dane osobowe, a następnie odpowiadają na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym.


Po zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu następuje rozmowa telefoniczna z rekruterem, sprawdzającym umiejętności miękkie oraz ewentualne wcześniejsze doświadczenia zawodowe.


 – Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy spośród kandydatów posiadają dostęp do Internetu. Dlatego też aplikowanie on-line możliwe jest również podczas organizowanych przez nas spotkań w lokalnych Urzędach Pracy, w trakcie których nasi konsultanci pomagają w wypełnieniu przez Internet formularza rekrutacyjnego. Wsparcia w aplikowaniu na oferty udzielamy również podczas indywidualnych wizyt w naszych biurach w Poznaniu i Wrocławiu, do których serdecznie zapraszamy  – dodaje przedstawiciel.


Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka ciekawa praca w znanej, międzynarodowej firmie, bezpłatny transport do miejsca zatrudnienia, obiad w ciągu dnia pracy za symboliczną 1 złotówkę dla każdego pracownika, a także wynagrodzenie w wysokości 13 zł brutto za godzinę w przypadku pracy w centrum pod Poznaniem lub też 12,5 zł brutto w centrum wrocławskim. Wynagrodzeniu towarzyszy premia, a zatrudnione osoby będą miały również prawo do 26 dni płatnego urlopu, niezależnie od stażu ich pracy.


Pośród dodatkowych benefitów znajdują się prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość wzięcia udziału w programie finansowania edukacji pracowników, który umożliwia zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Praca trwa po 10,5 godziny dziennie, z godzinną przerwą, cztery dni w tygodniu. Odbywa się w dwóch zmianach, dziennej i nocnej, w systemie sobota – środa oraz środa – niedziela. Miejscem jej wykonywania będzie jedno z dwóch centrów logistycznych, które znajdują się w Sadach koło Poznania oraz w Bielanach Wrocławskich. W obydwu przypadkach zostanie zapewniony transport.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili