7R Solution zmienia lokalizację magazynu w Krakowie

Jak poinformował 7R Solution, operator logistyczny świadczący kompleksowe usługi w zakresie logistyki magazynowej oraz dystrybucji, zmienił lokalizację swojego magazynu w Małopolsce. Od kwietnia dysponuje powierzchnią 1800 mkw. na terenie hali w Brzeziu koło Krakowa. Zmiana podyktowana jest rozwojem działalności firmy oraz zamiarem podniesienia jakości oferowanych usług.

Magazyn w Brzeziu zlokalizowany jest 10 km od Krakowa, w odległości 3km od obwodnicy przy węźle Radzikowskiego. Takie położenie zapewnia szybki dojazd do autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S7, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie dystrybucji towarów na terenie całego kraju.

Mając na uwadze chęć nieustannego podnoszenia jakości oferowanych usług, zdecydowaliśmy się zmienić naszą dotychczasową lokalizację  z ulicy Kamiennej w Krakowie na nowoczesną powierzchnię magazynową w Brzeziu. Nowo wybudowana hala, w której obecnie dzierżawimy powierzchnię, to A-klasowy magazyn wysokiego składowania.

Wraz ze zmianą miejsca, wzbogaciliśmy również zakres naszej oferty. Oprócz przyjmowania towarów do magazynu, dokonywania ich kontroli ilościowej i jakościowej, znakowania etykietami i przechowywania, wprowadziliśmy również usługę konsolidowania wysyłek. Na terenie magazynu w Brzeziu dysponujemy składem celnym i mamy możliwość przeprowadzenia kompleksowej procedury celnej.

Nowy obiekt, do którego przeniósł się 7R Solution, wyposażony jest w system regałów wysokiego składowania, nowoczesny transport wewnętrzny oraz posiada całodobowy monitoring i dozór. Na 1800 mkw. powierzchni magazynowej operator dysponuje 2000 miejsc paletowych oraz 500 mkw. powierzchni blokowej.