Nowy Dyrektor Generalny Fraikin Polska – Michał Iwanek

0 228

Nowy Dyrektor Generalny Fraikin Polska – Michał Iwanek
Absolwent SGH o kierunku zarządzanie, MBA na Canadian Executive MBA, Program AMP IESE – University of Navarra Barcelona. Michał Iwanek zaczynał jako handlowiec w branży opakowań, gdzie awansował na dyrektora handlowego. Ostatnie lata to już rozwój w strukturach firm związanych ściśle z motoryzacją oraz usługami wynajmu długoterminowego pojazdów. Obecnie Dyrektor Generalny Fraikin Polska.

Michał Iwanek to doświadczony manager z wieloma sukcesami na swoim koncie. Największą jego pasją jest praca z ludźmi. Nowy Dyrektor Generalny Fraikin posiada doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym i z optymizmem spogląda w przyszłość naszej organizacji. Pośród usług finansowania pojazdów, Fraikin Polska zajmuje jedno ze strategicznych miejsc, które Michał Iwanek zamierza poprowadzić w stronę sukcesu, wykorzystując przy tym cenne doświadczenie pracowników Fraikin Polska. Zamierza wprowadzić spółkę na nowy etap. Stawia na rozwój firmy w oparciu o zaangażowany zespół, aktywnie reagujący na potrzeby klientów i wpierający rozwój ich biznesów. 

Dużym sukcesem Michała Iwanka i jego przyjaciela, jest rozwój firmy Corpo Flota w latach 2007-2014. Spółka szybko zyskała zainteresowanie inwestora, który kupił ją w 2014 roku. Jego osiągnięcia potwierdzają również liczne nagrody i wyróżnienia m. in. Outsourcing Stars, Great Place to Work oraz liczne nominacje w kategorii Osobowość Flotowa.

Prywatnie Michał jest mężem oraz ojcem trzech synów. Hobbistycznie uczestniczy w maratonach biegowych, ostatnio brał udział w Marathon des Medoc we Francji.

„Objęcie stanowiska w firmie Fraikin, jest dla mnie osobistym wyzwaniem. Zamierzam dzielić się ze współpracownikami moim wieloletnim doświadczeniem oraz korzystać ze znajomości rynku wynajmu pojazdów dostawczych i ciężarowych. W obliczu zmian, moim celem jest umocnienie Fraikin Polska na pozycji lidera oraz pokierowanie przedsiębiorstwa na odpowiednie tory prowadzące na sam szczyt. ” – podsumowuje Michał Iwanek, Dyrektor Generalny Fraikin Polska.

 

 

 

O FRAIKIN:
Europejski lider z ponad 70-letnim doświadczeniem i obrotem w 2017 roku na poziomie 683 milionów euro, posiadający w eksploatacji ponad 58 000 pojazdów, w 15 krajach, oraz 2800 kontrahentów, Grupa oferuje konkurencyjne i bezpieczne rozwiązania o wysokich wartościach dodanych w zakresie wynajmu wszelkiego rodzaju flot pojazdów użytkowych i przemysłowych.
FRAIKIN jest pionierem w zakresie outsourcingu flot pojazdów i zarządzania nimi, a także liderem w zakresie wynajmu długoterminowego pojazdów użytkowych i przemysłowych. Nieustannie wprowadza innowacje i przystosowuje się do potrzeb swoich 7000 klientów, aby spełnić ich najwyższe oczekiwania. 

 

Może ci się spodobać również
zostaw komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuj Dowiedz się więcej