19.1 C
Warszawa
sobota, 13 sierpnia, 2022

Monika Górka zasila polski zespół Accolade

Wraz z dynamicznym rozwojem Accolade w Polsce, spółka nieustannie poszukuje ekspertów, którzy dołączą do zespołu firmy. Z początkiem sierpnia br., szeregi polskiego oddziału firmy zasiliła Monika Górka. W Accolade zajęła stanowisko Chief of Accounting & Reporting Poland.

Monika Górka, ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, gdzie kształciła się na kierunku finanse i bankowość. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów w zakresie księgowości. Monika ma 20-letnie doświadczenie w obszarze księgowości, controllingu, raportowania finansowego i podatków. Praktyczną wiedzę zdobywała pracując w międzynarodowych firmach o profilu nieruchomościowym.

Przed zatrudnieniem w Accolade 11 lat spędziła w Panattoni Development Company, gdzie zdobywała kolejne umiejętności zarówno w zakresie finansów jak i budowania i zarządzania zespołem. W ramach organizacji zajmowała różne stanowiska w tym European Controller and Accounting & Controlling Director.

,,Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do polskiego zespołu Accolade, który bardzo dynamicznie się rozwija. Mam nadzieję, że procesy, które wspólnie opracujemy przyczynią się do dalszych sukcesów Accolade’’. – mówi Monika Górka.

Accolade nieustannie się rozwija, co widać nie tylko w podejmowanych inwestycjach, ale i doborze odpowiednich ekspertów, którzy zasilają jego szeregi.

‘’Monika jest bardzo doświadczoną osobą, ma głęboką wiedzę i zrozumienie segmentu przemysłowego i ogólnie nieruchomości. Wierzę, że będzie ona, zarówno zawodowo, jak i osobowościowo, doskonale pasować do obecnego zespołu i jeszcze bardziej podniesie standardy jakości Accolade.’’ – przyznaje Michał Białas, Country Head Poland.

 

Accolade jest długoterminowym inwestorem w sektorze nieruchomości magazynowych i przemysłowych. Spółka działa głównie w Europie Środkowej i jest obecna w Polsce, Czechach, Niemczech, a od niedawna również na Słowacji. Obecnie zarządza portfelem ponad 1,1 mln m2 powierzchni przemysłowej w 30 lokalizacjach, długofalowo współpracując z ponad 70 najemcami, wśród których znajdują się takie firmy, jak: Tchibo, DHL, Kion, Raben, Assa Abloy, Vive, Gates, Data Modul, Oponeo, Swiss Krono, Pierce, Autodoc.

Accolade w Polsce posiada parki w Szczecinie, Zielonej Górze, Lublinie, Kielcach, Bydgoszczy, Białymstoku, Koninie, Legnicy oraz w Mińsku Mazowieckim. Chcąc umożliwić osobom fizycznym inwestowanie w parki przemysłowe, w 2014 roku Accolade założył Fundusz Inwestycyjny, który działa w Czechach. 

Powiązane Artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
274ObserwującyObserwuj
spot_img

Z ostantiej chwili