Zebra Technologies nagrodzona w Poznaniu

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Taropak 2008 otrzymała mobilna stacja dokująca Zebra RW 420 Route Palette.

Produkt Zebra Technologies (NASDAQ: ZBRA), światowego specjalisty w zakresie druku kodów kreskowych oraz rozwiązań służących do prawidłowej identyfikacji osób i towarów, zyskał uznanie jury konkursu dzięki doskonałym parametrom umożliwiającym swobodną i wygodną pracę mobilną.

MTP Taropak są najważniejszą imprezą targową przemysłu opakowaniowego ?i logistyki w Europie Środkowo- Wschodniej. W tegorocznej edycji targów wzięło udział blisko 800 wystawców z 31 krajów, w tym 294 z Polski. Wśród nich był partner Zebra Technologies, firma Wincor Nixdorf, globalna firma informatyczna, która zgłosiła nową stację do nagrody targów i zadbała o jej specjalną oprawę. Wystawienie stacji Zebra Route Palette podczas Taropak 2008 była jej pierwszą prezentacją w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przenośna stacja Zebra Route Palette to rozwiązanie umożliwiające pracownikom mobilnym podłączenie jednego z komputerów przenośnych Motoroli z mobilną drukarką Zebra RW 420. Mocny i ergonomiczny futerał chroni urządzenia, ograniczając ryzyko ich zgubienia ?lub uszkodzenia. Jego złącze do mobilnego ładowania umożliwia jednoczesne ładowanie przenośnego czytnika i drukarki z jednego źródła zasilania. Podczas wprowadzania danych RW 420 można trzymać jak paletę malarską i natychmiastowo drukować faktury, kwity inwentaryzacyjne oraz inne dane.

– Wyjątkowe walory użytkowe nowej przenośnej stacji dokującej Zebra RW 420 Route Palette są odpowiedzią na rosnące wymagania w zakresie wdrażania mobilnych technologii ?w logistyce – mówi Andrzej Kawiński, prezes Wincor Nixdorf w Polsce. – Ideą pracy mobilnej jest stałe przemieszczanie się pracownika. Oznacza to, że urządzenia, które z sobą nosi muszą mu zapewnić maksymalną swobodę ruchów, a jednocześnie być poręczne ?i bezpieczne, przy zachowaniu stałej komunikacji z centralą. Właśnie te elementy nowej stacji przekonały jury targów do nagrodzenia jej złotym medalem.

– Nagroda dla stacji dokującej Zebra RW 420 Route Palette jest dowodem na to, że nasz wkład w usprawnienie pracy mobilnej, by była jeszcze bardziej efektywna i przyjemna ?dla pracowników jest dostrzegany przez tych, którzy, na co dzień pracują w ruchu – dodaje Piotr Klepczarek, dyrektor Zebra Technologies na Europę Środkowo- Wschodnią. – Jesteśmy dumni z otrzymania Złotego Medalu dla tego produktu, szczególnie, że to właśnie na targach Taropak pokazaliśmy go po raz pierwszy w tej części Europy.

Zebra Route Palette jest już dostępna w sieci partnerów firmy Zebra Technologies w Polsce.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili