8.6 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Yosef Sheffi

Yosef Sheffi jest Dyrektorem Centrum Trasnportu i Logistyki w Massachusetts Institute of Technology. W rankingu US News jednostka ta została najwyżej oceniona w kategorii nauczania zagadnień związanych z logistyką i transportem.

Zainteresowania badaecze Sheffiego opierają się o zintegrowane procesy zarządzania łańcuchami dostaw, zastosowanie technologii komputerowej w logistyce i transporcie oraz  zarządzaniu logistyką. 

W swojej karierze prof. Sheffi miał okazję pracować z czołowymi producentami w Stanach Zjednoczonych i za granicą. W ramach współpracy zetknął się z wieloma zagadnieniami dotyczącymi logistyki w przestrzeni międzynarodowej. Korzystając z nabytych w ten sposób doświadczeń, stworzył kilka systemów stosowanych dzisiaj z powodzeniem przez różnorodnych przewoźników. 

Yosef Sheffi jest również założycielem kilku firm, w tym LogiCorp, PTCG, e-Chemicals, Syncra Software oraz Logistics.com.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili