11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Vos i Bertschi

Firmy Vos Logistics i Bertschi AG podpisały porozumienie o współpracy w zakresie przewozu materiałów sypkich a terenie Europy. Porozumienie to ma na celu stworzenie możliwości zaoferowania klientom zintegrowanego systemu ładunków na skalę ogólnoeuropejską.

Vos Logistics jest dostawcą usług transportowych specjalizującym się w przewozie materiałów sypkich luzem. Specjalnością firmy Bertschi jest intermodalny transport materiałów chemicznych.

W ramach współpracy obje firmy skoncentrują się na ich głównych specjalnościach.

W przypadku Vos Logistics będzie to transport drogowy, przeładunek, pakowanie oraz składowanie materiałów sypkich na terenie terminali firmy. Firma Bertschi zaś bierze odpowiedzialność za transport intermodalny tychże ładunków.

W ciągu najbliższych tygodni zostaną przeprowadzone działania mające na celu zintegrowanie systemów obu firm w zakresie transportu intermodalnego.

Nowi partnerzy –Vos Logistic i Bertschi mają nadzieję, że ich współpraca przyczyni się do podniesienia wartości usług dedykowanych klientom z obszaru przemysłu chemicznego.

 Bertschi AG:

Bertschi AG jest ogólnoeuropejskim dostawcą usług logistycznych dla przemysłu chemicznego. Firma jest liderem wśród europejskich dostawców intermodalnych usług transportowych dla przemysłu chemicznego. Główny oddział firmy znajduje się w Szwajcarii. Bertschi posiada 25 oddziałów w 20 krajach, w tym, również w Europie Wschodniej oraz Rosji.

Ponad 70% usług dostawczych świadczonych przez firmę odbywa się drogą kolejową lub morską. Firma dysponuje flotą ponad 10 tys. cystern i kontenerów silo i 1000 ciężarówek.

Obroty firmy to 600 mln CHF, liczba zatrudnionych: 1600 osób.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili