8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Vishy Narayanan wicprezesem w StatCom

StatCom, dostawca oprogramowania do zarządzania przepływem pacjentów w szpitalach, postanowił zatrudnić Vishy Narayanana na stanowisku wiceprezesa ds. inżynieryjnych. W zakresie jego obowiązków znajdzie się m.in. zarządzanie rozwojem produktów.

– Podczas gdy poszerzamy grono klientów i umacniamy pozycję na rynku, priorytetem jest, żeby nasi klienci otrzymywali produkt najwyższej jakości, zgodny z najlepszymi praktykami – mówi Eric Morgan, prezes i dyrektor wykonawczy StatCom. – Vishy pomoże zapewnić cenną ekspertyzę, a jego doświadczenie pomoże zbudować i zrealizować plan rozwoju.

System dostarczany przez StatCom koordynuje przepływ pacjentów od momentu przyjęcia do szpitala, aż do opuszczenia tej instytucji.

  • Dzięki dostarczaniu komponentów operacyjnych i skupieniu się na doświadczeniu pacjentów, StatCom ma szansę stać się innowatorem systemu zdrowotnego – mówi Narayanan.

Narayanan przez 15 lat rozwijał systemy informatyczne kierowane m.in. na rynek medyczny. Przed dołączeniem do StatCom pracował w Symantec, enLabel, 3Com, Netegrity oraz Wingra Technologies.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili