0.8 C
Warszawa
poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Universal Nowym Najemcom W Centrum Logistycznego 7R Kraków Kokotów!

Universal Express Distribution od wielu lat świadczy usługi magazynowania i dystrybucji materiałów promocyjnych – nalepek, plakatów, próbek, tablic reklamowych, banerów. Ze względu na dynamiczny rozwój firma zdecydowała się na przeniesienie z dotychczasowej lokalizacji do takiej, która sprosta wszystkim aktualnym oczekiwaniom.

– Na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi docelowo wybudujemy ponad 150 000 mkw. Lokującym się tu przedsiębiorstwom stwarza to doskonałe warunki do rozwoju. Świetną lokalizację krakowskiego parku oraz najwyższą jakość realizowanych obiektów magazynowych klasy A docenili już najemcy z wielu branż m.in. FMCG czy logistycznej – mówi Joanna OciepkaWojciechowska, Leasing Manager z 7R Logistic.

Na terenie Parku Logistycznego w podkrakowskich Brzegach Universal wynajął prawie 1 000 mkw., na których znajdzie się magazyn wraz z częścią biurową. Zarówno w na powierzchni biurowej, jak i magazynowej deweloper zainstalował energooszczędne systemy oświetlenie typu LED marki Philips.

– Ze względu na dynamiczny rozwój firmy potrzebowaliśmy nowej powierzchni dostosowanej do naszych potrzeb. Spółka 7R Logistic zaoferowała nam najwyższej klasy powierzchnię magazynową w bardzo dobrej lokalizacji ułatwiającą dystrybucję produktów do naszych klientów. Liczymy, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana mówi Adam Bieniek, Dyrektor Generalny Universal Express Distribution.

Już wkrótce do użytku zostaną oddane kolejne magazyny na terenie Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi, będą to zarówno obiekty typu build to suit realizowane na zamówienie konkretnego klienta, jak i obiekty spekulacyjne budowane dla wielu najemców pod jednym dachem.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
297ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzenie firmy kurierskiej – co zrobić w razie awarii pojazdu na drodze?

Własna flota samochodów w firmie kurierskiej wymaga przede wszystkim realizowania okresowych badań technicznych, a także dbałości o regularną wymianę części eksploatacyjnych. Warto jednak wiedzieć,...

Z ostantiej chwili