18.8 C
Warszawa
piątek, 29 września, 2023

Umowa najmu w Logistic & Business Park Bydgoszcz przedłużona przez PHUP Gniezno

PHUP Gniezno to rodzinna firma, która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w handlu artykułami FMCG. Obecnie spółka prowadzi działalność w sektorze hurtowym oraz detalicznym, będąc kluczowym dystrybutorem w segmencie branży FMCG działającym w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, łódzkim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Firma posiada pięć centrów dystrybucji o łącznej powierzchni magazynowej około 25 tys. mkw.


Logistic & Business Park Bydgoszcz to nowoczesny park magazynowy oferujący łącznie 30 tys. mkw. z placem manewrowym oraz parkingiem na około 40 samochodów ciężarowych i 300 samochodów osobowych. Centrum logistyczne oddalone jest o 10 km od drogi S10 zapewniającej połączenie z autostradą A1 i 7 km od portu lotniczego w Bydgoszczy. Aktualnie trwa proces modernizacji dostosowujący budynki do wysokich standardów powierzchni klasy A. Właścicielem parku magazynowego jest London & Cambridge Properties Ltd., brytyjska firma działająca na rynku nieruchomości komercyjnych i prywatny inwestor funkcjonujący w Europie.


– Niezmiernie nam miło, że Grupa Gniezno obdarzyła nas swoim zaufaniem i pozostała w gronie naszych najemców. Cieszymy się na dalszą współpracę – mówi Katarzyna Ignaczak, Leasing & Acquisition Negotiator polskiego oddziału LCP Properties.


– Pozytywna ocena dotychczasowej współpracy z wynajmującym oraz bardzo dobra lokalizacja magazynu to główne powody przedłużenia najmu. Cieszę się, że firma PHUP Gniezno po raz kolejny skorzystała z usług firmy doradczej Cushman & Wakefield – mówi Katarzyna Bojanowicz, Associate z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
317ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili