Trust by Danone 2008

Lubisz pracować w zespole? Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, a przy okazji sprawdzić się w praktyce? A może interesuje Cię, co tak naprawdę liczy się biznesie? Zagraj w Trust by Danone!

Danone stworzył grę biznesową, która pozwoli zobaczyć, że w biznesie ważny jest nie tylko zysk, ale sposób w jaki go osiągamy. Gracze wcielają się w rolę członkw zarządu firmy i stawiają czało prawdziwym problemom biznesowym. Uczą się wykorzystywać wiedzę teoretyczną w praktyce.

Gra została stworzona dla osób zainteresowanych biznesem opartym na wartościach i zaufaniu, lubiących pracę w zespole, chcących poznać firmę z nowej, niecodziennej strony.

Aby zagrać, należy stworzyć 5-osobowy zespół studentów, z IV lub V roku studiów. Dodatkowo trzeba przygotować CV w języku angielskim i z całym zespołem zgłosić się na stronie internetowej konkursu www.trustbydanone.com Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia.

Najlepsze zespoły spotkają się 23 lutego w siedzibie Danone, aby zmierzyć się z prawdziwymi biznesowymi problemami w bezpiecznej wirtualnej rzeczywistości!

Twórcy najlepszych pomysłów na strategię grają o nagrodę główną z 3 pozostałymi zespołami, prezentują swój pomysł na zarządzanie zarządowi Danone w Polsce, jak również mają szansę na finał międzynarodowy.

Wygrywając finał ogólnopolski zespół leci do Paryża na finał międzynarodowy, gdzie prezentuje swój pomysł na zarządzanie prezesowi Danone. Dodatkowo otrzymuje się wraz z całym zespołem płatną praktykę w wybranym przez siebie dziale firmy.

Więcej szczegółów na www.trustbydanone.com

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili