11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Toshiba rozpoczyna rekrutację

W ciągu najbliższego półrocza Toshiba zamierza przyjąć do pracy Kilkaset osób. Japoński koncern budujący pod Wrocławiem fabrykę, rozpocznie rekrutację już w marcu. 

Małgorzata Dzieszkowska z Toshiby powiedziała PAP w czwartek, że już rekrutowani są specjaliści do działów: produkcji, inżynierii produkcji, planowania i kontroli jakości. Z kolei na przełomie kwietnia i maja rozpoczną się przyjęcia na stanowiska robotnicze tak, aby w lipcu można było rozpocząć produkcję.
-Trudno powiedzieć, ile zarobią nasi pracownicy, bo po pierwsze nie ma jeszcze przyjęć, a po drugie wynagrodzenie jest sprawą indywidualną, dostosowaną do kandydata. W każdym razie mogę powiedzieć, że mamy bardzo dużo aplikacji, z całego Dolnego Śląska. Jeżeli będzie taka potrzeba, uruchomimy linie autobusowe dowożące do nas pracowników – mówi dalej Dzieszkowska.
Toshiba buduje swój zakład w sąsiedztwie fabryk koreańskich koncernów LG Electronics oraz LG Philips LCD, wraz z kooperującymi firmami. Dzięki inwestycji LG Philips LCD, LG Electronics, Toshiby oraz ich poddostawców, zatrudnionych zostanie około 14 tys. osób, a zainwestowany kapitał wyniesie ponad 900 mln euro.
PAP,  08.03.07

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili