Szymon Kołecki w barwach GEFCO

51

Srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Sydney w podnoszeniu ciężarów będzie sponsorowany przez GEFCO: jedną z czołowych firm logistycznych. 

– Pan Szymon jest sportowcem cechującym się nieprzeciętnym talentem, charyzmą i wytrwałością w dążeniu do celu – są to cechy, które sprzyjają rozwojowi zarówno w sporcie jak i w świecie biznesu, w którym porusza się GEFCO. Wierzę, że Szymon Kołecki będzie już niedługo inspiracją dla wielu młodych ludzi. Dla nas to duży zaszczyt, móc podzielić się sukcesem GEFCO poprzez sponsorowanie tak zdolnego zawodnika – mówi dyrektor generalny GEFCO Polska Bogdan Młynarczyk.

Szymon Kołecki swoją karierę sportową rozpoczynał już jako nastolatek – jego pierwsze sukcesy sięgają początku lat dziewięćdziesiątych. Na swoim koncie, oprócz drugiego miejsca na podium olimpijskim, ma czterokrotne Mistrzostwo Europy Seniorów i szereg tytułów wicemistrzowskich w Mistrzostwach Świata. W końcówce lat dziewięćdziesiątych był w światowej czołówce jako junior.

Obecnie ciężarowiec przygotowuje się do nadchodzących Mistrzostw Europy we włoskim Lignano Sabbiadoro oraz Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj