22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Sztuka na kabriolecie

Express S.A., lider na rynku wynajmu samochodów ruszył z jedną z największych akcji promocyjnych w branży. 

Właśnie wystartowała strona, www.expressyourself.pl za pośrednictwem, której Internauci mogą dokonać stylizacji zewnętrznej Nissana Micra CC. Zmagania projektantów będą trwały do 30 lipca a najlepsze projekty trafią na karoserie samochodów i wyruszą na ulice największych polskich miast.

Sztuka od pewnego czasu szuka nowych przestrzeni; opuszczając wnętrza galerii i muzeów, trafia między innymi na samochody. W mobilnym społeczeństwie nośnik, będący codziennym narzędziem pracy, miejscem, w którym spędza się coraz więcej czasu, wydaje się być odpowiednim dla artystycznego wyrazu.

– Projekt Express Yourself jest częścią długoterminowej kampanii marketingowej, w której kładziemy nacisk na działania wizerunkowe – mówi Paweł Pawicki – Szef Marketingu wypożyczalni Express.

Właśnie ruszył nowatorski projekt największej w Polsce wypożyczalni samochodów. Przy pomocy dostarczonych na stronie internetowej www.expressyourself.pl narzędzi, uczestnicy będę mogli zaprojektować unikalną wersję samochodu Nissan Micra CC.

Głównym elementem serwisu www.expressyourself.pl jest aplikacja pozwalająca na samodzielne zaprojektowanie grafiki mającej ozdobić samochód. Narzędzie daje możliwość edycji koloru karoserii, ale również wprowadzania elementów graficznych i dodawania napisów.

W konkursie będą mogli wziąć udział również profesjonalni designerzy. Specjalnie dla nich zostały przygotowane wektorowe plansze z rzutami samochodów. Można je pobierać ze strony internetowej konkursu. Gotowe prace, wykonane w Photoshopie, Illustratorze bądź Corelu, zostaną zamieszczone w specjalnej sekcji konkursowej Galerii.

Akcja skierowana jest do osób kreatywnych, które poprzez projekt stylizacji zewnętrznej samochodu chcą wyrazić siebie i pozostawić trwały ślad swojej twórczości. Internauci i profesjonalne jury wybiorą w głosowaniu 20 najlepszych projektów, które zostaną zrealizowane i zaprezentowane szerokiej publiczności. Autorzy dwudziestu najlepszych projektów wyruszą w dwutygodniową podróż po Polsce zaprojektowanymi przez siebie samochodami wyposażeni w dostarczone przez firmę Canon – partnera akcji – aparaty fotograficzne i drukarki.

Do współpracy nad projektem wypożyczalnia Express zaprosiła Streetcom Word of Mouth Media, pierwszą w Polsce agencję specjalizującą się w marketingu szeptanym. Za stronę graficzna projektu odpowiada Agencja Kalicińscy, natomiast kreatywnymi ambasadorami konkursu są członkowie grupy Walldesign, artyści zajmujący się projektowaniem i wykonywaniem grafiki użytkowej pod kątem wnętrz oraz reklam. Działaniami Public Relations projektu zajmuje się konsorcjum AB Link i Loginet Media. Odpowiedni rozmach akcji promocyjnej Express Yourself gwarantują patroni medialni: Interia.pl i Netsprint.pl. – Express Yourself to największa kampania marketingowa na Rynku rent a Car w Polsce, w której zastosowano najnowocześniejsze narzędzia marketingowe. Taki nowatorski sposób budowania rynku z pewnością wpłynie pozytywnie na całą branżę – podsumowuje Jacek Klukowski, Marketing Manager Grupy PGD

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili