11.5 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

System informatyczny Impuls 5 w Jeleniej Górze

W przypadku JEW równie ważne jak w pozostałych podmiotach grupy okazało się rozwiązanie kwestii inwestycji i remontów.

Podstawową działalnością JEW jest produkcja energii elektrycznej w elektrowniach wodnych. Podobnie jak w przypadku innych firm specjalizujących się w produkcji energii, także w przypadku elektrowni wodnych działalność zakładu można podzielić na dwa podstawowe obszary – operacyjny oraz wspomagający. Podział ten wynika z konieczności prowadzenia, obok działalności opartej na eksploatacji posiadanej infrastruktury, inwestycji w nowe moce wytwórcze.
Najważniejszym wyzwaniem, przed jakim stanęli wdrożeniowcy firmy BPSC było właśnie rozwiązanie w systemie kwestii dwóch aspektów funkcjonowania firmy – remontowej oraz inwestycyjnej.

  • Pomimo tego, że obydwa te procesy różnią się między sobą charakterem i sposobem prowadzenia prac z nimi związanych, to z punktu widzenia sposobu wprowadzania informacji do systemu są one identyczne. Pojawiające się różnice są wynikiem wymagań związanych z planowaniem w początkowej fazie i rozliczeniem w końcowej, zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych. Tę specyfikę musiały uwzględniać rozwiązania w ramach systemu Impuls 5 – mówi Jacek Kaciłowicz, project manager odpowiedzialny za wdrożenie w JEW. 

    Źródło: wnp.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili