Sanofi-Aventis w North Gate

Dział powierzchni biurowych Colliers International doradzał firmie Sanofi-Aventis w procesie najmu powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu North Gate.

Firma Colliers International reprezentowała Sanofi-Aventis, największy koncern farmaceutyczny w Europie, w transakcji najmu powierzchni biurowej w  North Gate.

North Gate to nowoczesny biurowiec klasy A. Powierzchnia najmu mieści się na 24 kondygnacjach naziemnych oraz 3 podziemnych. Budynek oferuje ok. 30.000 mkw. powierzchni najmu charakteryzującej się dużą elastycznością aranżacji, a także standardami technicznymi oraz systemami zabezpieczeń niezbędnymi w tego typu projektach.

North Gate zlokalizowany jest na północnych obrzeżach centrum stolicy, przy ul. Bonifraterskiej, w sąsiedztwie historycznej części Warszawy, w pobliżu Starego Miasta i Parku im. R. Traugutta. Atrakcyjna lokalizacja budynku zapewnia szybki i wygodny dostęp, zarówno środkami transportu miejskiego, jak i prywatnego. Budynek mieści się w sąsiedztwie Klubu Piłkarskiego Polonia, który oferuje szeroką gamę usług rekreacyjnych. Co więcej, North Gate położony jest koło Hotelu IBIS oraz Centrum Handlowego Arkadia.

Sanofi-Avensis przeniesie się do nowego biura w grudniu 2008 roku i zajmie powierzchnię ok. 5.500 mkw.

– Zależało nam na tym, by jako jeden z największych koncernów farmaceutycznych, móc poszczycić się prestiżową lokalizacją w biurowcu, który odpowiada wszystkim naszym wymaganiom i zapewnia możliwość rozwoju – powiedział Maciej Kryda, Administration Manager w Sanofi-Aventis, odpowiedzialny za transakcję z ramienia firmy. – Godnym uwagi jest także fakt, że doradcy z firmy Colliers International Poland dostarczyli kompletne informacje o rynku i analizy, a także przedstawili wszystkie możliwe rozwiązania, co pozwoliło nam na podjęcie właściwej decyzji. To był trudny i wymagający proces, dlatego tym bardziej doceniamy współpracę z firmą Colliers International Poland.
 
Dział powierzchni biurowych Colliers International Poland specjalizuje się w reprezentacji najemców. W ramach tej usługi koordynuje proces relokacji, renegocjacji lub ekspansji firm. Od 2001 roku dział reprezentował między innymi takie firmy, jak Deloitte, Samsung Electronics, Provident, Schneider Electric, Henkel, Kodak oraz UPC.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili