3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Rusza seryjna produkcja nowej Astry IV

Wtorek rano. Gliwice. Fabryka Opla. Rusza seryjna produkcja nowej Astry IV. To kolejny model po Astrze III i Zafirze. Potwierdzenie, że fabryka na Śląsku uznawana jest za jedną z najlepszych w całej stajni General Motors.

Wtorek wieczór. Detroit. Siedziba General Motors (GM). Ku zaskoczeniu motoryzacyjnego świata rada dyrektorów koncernu GM odstępuje od sprzedaży marki Opel konsorcjum utworzonemu przez kanadyjską firmę Magna i rosyjski Sbierbank. Jak na to reagują w polskim Oplu?

— Chcemy jak najszybciej osiągnąć pełne moce produkcyjne. Informacja o pozostaniu Opla w strukturach GM oznacza, że ucichną plotki o rzekomych planach przeniesienia produkcji z Gliwic do Rosji. Pewne jest też, że restrukturyzacja nie ominie europejskiego Opla. Pytanie tylko, czy i w jakim zakresie obejmie ona naszą fabrykę — mówi Przemysław Byszewski, rzecznik GM Poland. 

Źródło: pb.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili