21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Przedsięwzięcie Na Miarę Twojej Firmy

29 maja we Wrocławiu odbędzie się konferencja "Innowacja – Przedsięwzięcie Na Miarę Twojej Firmy". Jej celem jest promowanie wśród małych i średnich przedsiębiorców postaw innowacyjnych. 

– Innowacja to modne ostatnio pojęcie, które wielu osobom kojarzy się wyłącznie z lotami kosmicznymi lub kosmetykami nowej generacji. Tymczasem prawda jest taka, że innowacja to każda nowość wdrożona w firmie, zwiększająca jej konkurencyjność i przekładająca się na zyski. Może to być unowocześnienie produktu, zmiana stylu zarządzania, wprowadzenie nowych technik marketingowych, zakup oprogramowania, itp. Oznacza to w praktyce, że nie ma zbyt małej, ani zbyt wielkiej firmy na wprowadzenie innowacji – mówią organizatorzy.

W 2007 roku do dyspozycji przedsiębiorców oddana zostanie kolejna, znacznie większa pula środków przeznaczonych na finansowanie zastosowania innowacji w firmie. Rosną tym samym potencjalne możliwości na osiągniecie sukcesu w biznesie i zdystansowanie konkurencji.

W kuluarach organizatorzy przewidują "Punkt Ekspertów" – stoiska instytucji wsparcia, do których można się zwrócić z konkretnymi pytaniami, tak z zakresu finansowania innowacji, jak i ochrony patentowej (Punkt Informacji Patentowej, Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego, Wrocławski Park Technologiczny itp.).

Organizator: Urząd Miejski Wrocławia , tel. (71) 777 78 18

Partnerzy: Wrocławski Park Przemysłowy, Wrocławski Park Technologiczny

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili