Pracowite lato w Tulipan Parku Gliwice

Tulipan Parku Gliwice została podpisana kolejna umowa najmu. Helion w styczniu 2008 roku przeniesie do Tulipan Parku swój główny magazyn książek, płyt CD i DVD, który będzie miał powierzchnię 2,200 m2.

W tej transakcji Helion był rezprezentowany przez Cushman & Wakefield.

  • HELION wiąże ogromne nadzieje z nową lokalizacją naszego magazynu w nowoczesnym kompleksie logistycznym, jakim będzie Tulipan Park Gliwice. Nowa powierzchnia i doskonała lokalizacja Parku wpłyną niewątpliwie na dynamiczny rozwój logistyki magazynowej Wydawnictwa.Nowy magazyn, a co za tym idzie – nowe możliwości i perspektywy – z cała pewnością przyczynią się do osiągnięcia celu, jakim jest jeszcze lepsza jakość obsługi naszych klientów. Liczymy również na tak dobrą, jak dotychczas, współpracę z firmą SEGRO – mówi Anna Czarniecka-Oleś, Szef Logistyki Działu Handlowego Wydawnictwa Helion.

Tulipan Park Gliwice to park logistyczno-przemysłowy realizowany przez firmę SEGRO, zlokalizowany na Górnym Śląsku – najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski. Obiekt zapewni 100.000 m2 powierzchni przeznaczonej na magazyny i lekką produkcję, z możliwością rozbudowy nawet do 170.000 m2. Obecnie wynajęte jest już 39.000 m2 powierzchni, m.in. dla firmy Pregis Polska.

Największym atutem Tulipan Parku Gliwice jest jego doskonała lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, a także w bliskiej odległości od będącej obecnie w budowie autostrady A1.

  • Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w Tulipan Parku Gliwice, zresztą podobnie jak w innych naszych parkach, lokują sie firmy z polskim kapitałem. Jednocześnie, podpisanie umowy najmu z Helionem utwierdza nas po raz kolejny w przekonaniu, iż wybór tej konkretnej lokalizacji w Gliwicach pod budowę parku logistycznego był najwłaściwszą decyzją. Już druga firma przenosi się z Gliwic lub okolic do naszego obiektu. Poza tym spotykamy się z ogromnym zainteresowaniem ze strony innych potencjalnych najemców i prowadzimy już rozmowy na temat wynajęcia następnych powierzchni w Tulipan Parku Gliwice – komentuje Paweł Sapek, Development Manager w SEGRO.

e-logistyka.pl

źródło zdjęcia: SEGRO

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili