Piotr Buława nowym członkiem zarządu Netii

Rada Nadzorcza Netii powołała Piotra Buławę, Dyrektora Sprzedaży, na stanowisko członka Zarządu Spółki ze skutkiem natychmiastowym. Piotr Buława pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży Netii od 11 czerwca. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem i sprzedażą w dużych korporacjach oraz w spółce giełdowej.

Przed podjęciem współpracy z Netią pełnił funkcję członka zarządu oraz Dyrektora Marketingu i Sprzedaży w firmie Winterthur Życie TU SA (od 2006 roku). W latach 2000-2005 był współtwórcą sukcesu rynkowego spółki giełdowej Polfa Kutno SA, pełniąc funkcję Dyrektora Sprzedaży. Wcześniej, przez ponad siedem lat pracował w Procter & Gamble, Polska, na różnych stanowiskach menedżerskich w obszarach marketingu i sprzedaży. 

Piotr Buława jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Gdańskiej, posiada również tytuł MBA.

  • Bez wątpienia doświadczenie sprzedażowe Piotra Buławy i jego dokonania w innych spółkach zwiększają nasze szanse na rynku usług internetowych. Naszym celem do końca 2007 roku jest zdobycie ponad 200 tys. klientów usług szerokopasmowego dostępu do Internetu. Jestem przekonany, że zespół sprzedaży pod kierownictwem Piotra Buławy stanie na wysokości zadania i wykona ten plan – mówi Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili