22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Partner logistyczny Placido Domingo

DHL Express został wyłącznym partnerem logistycznym Światowego Tournee Placido Domingo. W ciągu najbliższych dwóch lat firma będzie zapewniała wsparcie logistyczne na trasie koncertowej.

Obejmie ona łącznie ponad 20 miast na całym świecie. Dzięki obecności DHL na rynkach całego świata w każdym miejscu obecne będą zespoły, które zagwarantują bezpieczne i terminowe dostarczenie cennego sprzętu wykorzystywanego podczas tournee. DHL odpowiadać będzie za kompleksową obsługę logistyczną tego wydarzenia, co oznacza, że obejmie ona całość sprzętu, począwszy od wyposażenia scenicznego przez kostiumy do partytury muzycznej.

  • Placido Domingo jest synonimem znaczących osiągnięć, i to zarówno na scenie jak i poza nią. Ma w sobie siłę wprowadzania nowych idei, ale także wspiera działalność dobroczynną na całym świecie. Nasza firma identyfikuje się z tak wszechstronnym zaangażowaniem i jest dla nas zaszczytem fakt, że możemy współpracować z Maestro Domingo przy organizacji tego światowej klasy wydarzenia kulturalnego – powiedział John Mullen, Dyrektor Generalny DHL Express Global.

Na całym świecie Placido Domingo słynie ze swojego uniwersalnego i silnego głosu operowego oraz wybitnej techniki wokalno-aktorskiej. Jest dyrektorem artystycznym zarówno National Opera w Waszyngtonie jak i Los Angeles Opera. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie i uhonorowany został tytułem doktora honoris causa warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina. Domingo wspiera także akcje charytatywne na całym świecie, pomagając ludziom, którzy są ofiarami wysiedleń, chorób, głodu, wycieńczenia i katastrof. Dzięki koncertom i licznym przedsięwzięciom, w których uczestniczy, zebrano pieniądze, przeznaczane na pomoc potrzebującym. Jako ambasador organizacji Hear the World podróżuje po całym świecie, zwracając uwagę na problem utraty słuchu. Dochód ze światowego tournee, które wspiera DHL, bezpośrednio zasili różne organizacje charytatywne działające na rzecz dzieci.

  • Międzynarodowa obecność DHL jest tym, co było dla nas niezbędne przy organizacji światowego tournee – mówi Maestro Domingo. – Wiem, że w 100 procentach mogę liczyć na zespoły DHL, które szybko i bezpiecznie przewiozą cenny sprzęt wykorzystywany podczas tego przedsięwzięcia.

e-logistyka.pl

Autor zdjęcia: Richard Haughton

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili