Partner Królewski

Unikalny prezent od firmy Glazura Królewska S.A. dostali jej franczyzobiorcy.  Nowoczesny program Partner daje szereg możliwości szybkiej i taniej współpracy.

Dzięki Partnerowi franczyzobiorca w systemie on-line może zarządzać swoją gospodarką magazynową i fakturowaniem co pozwala przyśpieszyć oraz usprawnić proces składania i realizacji zamówień.

Za pośrednictwem internetu franczyzobiorca współpracuje z systemami producentów i dostawców, dzięki czemu ma wgląd w ich bieżące stany magazynowe. Klient bez wykonywania szeregu telefonów może w każdej chwili zamówić konkretny towar. Klient sam „przypina” zamówienie do trasy, czyli określa termin  wydania i otrzymania towaru. Na bieżąco może również śledzić realizację swojego zamówienia. Jedynym warunkiem jest dostępność towaru u producenta lub u dostawcy. W efekcie Klient ma możliwość dokonania zakupów w firmie X natomiast odbioru towaru w firmie Y bez żadnych dodatkowych formalności. – „Chcieliśmy stworzyć program dzięki któremu Klient widzi co zamawia i wie co może w danej chwili zamówić.” – mówi Marek Korbus, dyrektor działu IT Glazura Królewska S.A. Klient widzi nie tylko stany magazynowe ale również zdjęcie zamawianego produktu co przydatne jest w przypadku zamawiania nowości.

Glazura Królewska, która stworzyła program Partner, postarała się o to, żeby, dzięki niemu Klient mógł zarządzać całym procesem sprzedaży. Od zamówienia towaru po przekazanie swojemu Klientowi paragonu. Służy temu 7 podstawowych zakładek programu, którymi Klient może monitorować i obsługiwać całą trasę towaru na sprzedaż. Program Partner pomaga Klientowi w szeregu spraw związanych z fakturowaniem, robieniem zestawień, tworzeniem kartotek towarowych a także wystawianiem rachunków fiskalnych.

Dzięki Partnerowi można również stworzyć i wysłać protokół reklamacyjny oraz drukować etykiety cenowe , faktury czy nawet paragony.

Cała praca odbywa się za pomocą łączy internetowych, co skraca czas dokonywania zakupów i przy okazji oszczędza pieniądze Klientów. Glazura Królewska S.A. zapewnia również szkolenie z obsługi tego programu (część teoretyczna i praktyczna), które prowadzą konstruktorzy tego programu, czyli pracownicy Działu IT Glazura Królewska S.A.

Program Partner cały czas, na bieżąco jest aktualizowany. Wszystkie uwagi i sugestie klientów mają wpływ na ciągłe rozwijanie możliwości tego innowacyjnego programu.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili