3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Ostatnie dwa dni rekrutacji do MWSLiT we Wrocławiu

Jeszcze do 10 marca można aplikować się na studia licencjackie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zainteresowani studiowaniem w dynamicznej, prężnie rozwijającej się uczelni logistycznej mają jeszcze dwa dni na złożenie aplikacji. Wystarczy pobrać ze strony internetowej szkoły kwestionariusz, przygotować świadectwo maturalne oraz świadectwo ukończenia szkoły średniej. Nieodzowne jest też dostarczenie zaświadczenia o stanie zdrowia, stwierdzające brak przeciwwskazań do studiów na danej specjalnośc. Potrzebna jest również kserokopia dowodu osobistego i książeczki wojskowej. Ostatni wymagany element to dowód wniesienia opłaty wpisowej.

Kwota jaką należy zapłacić z tytułu "wpisowego" to 300 zł. Studia dzienne kosztują 600 zł miesięcznie. Na studiach zaocznych opłata wynosi 480 zł. Szkoła umożliwia rekrutację on-line.

Szczegóły na stronie internetowej MWSLiT www.msl.com.pl

Michał Krzak

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili