Odyssey Logistics ma nowego dyrektora

Odyssey Logistics & Technology Corporation, globalny dostawca usług logistycznych i transportowych, ogłosił przyjęcie Denisa Bruncaka do zarządu firmy

Bruncak będzie odpowiedzialny za rozwój nowych działań podajemowanych przez Oddysey na całym świecie.

Nowy dyrektor wnosi ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu i sprzedaży w branży logistycznej i transportowej. Był jednym z założycieli Rail Van Inc., organizacji logistycznej, w której objął stanowisko CEO i przyczynił się do wzrostu dochodów z 14 mln USD do ponad 500 mln USD w latach 1985-2000.Do jego obowiązków należało tworzenie portfolio, rozwój biznesowy, sprzedaż oraz marketing.

W 2000 roku Rail Van został kupiony przez Pacer International, w którym Bruncak rozpoczął pracę na stanowisku wiceprezesa ds. PR.

  • Cieszymy się, że Denis znajdzie się wśród członków naszego zarządu. To innowator, dzięki któremu powiedzie się nasz plan objęcia funkcji lidera na wszystkich rynkach, na których działamy – mówi Bob Shellman, CEO w Odyssey.

Źródło: Business Wire, 09.01.2007

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili