11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Obszar będący układem nerwowym branży logistycznej

Jacksonville International Business Coalition stara się uczynić z Jacksonville "Krzemową DOlinę Logistyki". W realizacji tej inicjatywy mogą pomóc lokalne uniwersytety, władze portu oraz funkcjonujące w okolicy firmy logistyczne.

Miasto oraz Regionalna Izba Handlowa chce stworzyć koalicję z lokalnymi liderami biznesu.  – Chcemy zjednoczy środowisko, tak żeby wszyscy mieli jasny obraz tego, co trzeba zrobić – mówi John Peyton, burmistrz Jacksonville.

Jednym z pierwszych kroków będzie pogłębienie rzeki, aby do portu mogły wpłwać większe statki. Pierwsze oznaki koalicji są widoczne już od roku, między innymi we współpracy menedżerów zarządzających łańcuchami dostaw, czy też wprowadzeniu informacji w wielu językach na lotnisku. Ma to zachęcić międzynarodową siłę roboczą do podejmowaniu pracy w Jacksonville. Koalicja jest otwarta zarówno na duże, jak i małe firmy.

Źródło: The Florida Times, 18.01.2007

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili