Nowy prezes OLPP

Marek Beroud ostatnio zawodowo związany był z energetyką. Pełnił obowiązki dyrektora Departamentu Rynku Ciepła w Vattenfall Heat Poland S.A., wcześniejszego Departamentu Rozwoju Rynku w  Vattenfall Heat Poland w Elektrociepłowniach Warszawskich S.A.
Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa. Ma ukończone 

Podyplomowe Studium Marketingu i Strategii Marketingowych w Szkole Głównej Handlowej i Podyplomowe Studia Zarządzanie Ludźmi w Firmie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Ukończył MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania i Master Certificate In Project Management The George Washington University oraz dyplomy ukończenia Podyplomowych Studiów Rachunkowości i Controllingu i Podyplomowe Studia Strategii Zarządzania Przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Handlowej.

Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o. o. zajmuje się składowaniem paliw, w tym zapasów obowiązkowych i rezerw państwowych oraz ich dystrybucją do bieżącej konsumpcji. Łączna pojemność zbiorników OLPP to około 1,8 mln m sześc. Spółka jest zdecydowanym liderem rynku składowania paliw, dysponując 22 bazami rozmieszczonymi na terenie całej Polski.

Źródło: pb.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili