Nowy Minister Gospodarki Morskiej

Premier Jarosław Kaczyński powołał na stanowisko Ministra Gospodarki Morskiej Marka Gróbarczyka. Zastąpił on na ministerialnym stołku Rafała Wiecheckiego z Ligi Polskich Rodzin.

Pochodzący z nowego Sącza Gróbarczyk ma 29 lat i doświadczenie pracy w branży logistycznej. Ukończywszy Wyższą Szkołę Morską w Gdyni pracowała jako inżynier mechanik na statkach zachodnich armatorów. Jako menedżer poznał meandry pracy w firmach transportowo-spedycyjnych oraz budowlanych.

Oprócz kursów z dziedziny zarządzania i finansów ukończył studia podyplomowe w Akademii Rolniczo-Technicznej w Bydgoszczy na kierunku telekomunikacja cyfrowa.

Zasiadał w radzie nadzorczej Operatora Logistycznego Paliw Płynnych, a do czasu otrzymania ministerialnej teki sprawował funkcję członka zarządu zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. Nie jest członkiem żadnej partii politycznej.

e-logistyka.pl

źródło zdjęcia: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili