Nowi ludzie w First Solar

Ken Schultz, John Carrington oraz Jim Miller zostali nowymi wiceprezesami First Solar. Schultz będzie odpowiadał za rozwój, Carrington za Margeting oraz rozwój biznesu, natomiast Miller za łańcuch dostaw.

Schultz prowadził dział marketingu i rozwoju biznesu w  First Solar przez ponad 5 lat, a teraz będzie zajmował się rozwojem w skali globalnej. W tej nowej roli będzie odpowiadał za innowacyjność i dochodowość nowych produktów.

Carrington wstąpił do First Solar w roli wiceprezesa ds. globalnego marketingu i rozwoju biznesu, zajmując stanowisko wcześniej piastowane przez Schultza. W zakresie jego obowiązków znajdzie się rozwój rynku w Europie oraz wejście do Stanów Zjednoczonych. Wcześniej przez ponad 15 lat pracował w General Electric.

Miller ma odpowiadać za łańcuchy dostaw, zarządzanie produktami oraz ich logistyką. Wcześniej był członkiem zarządu w Cisco Systems. Pracował również w Intel, Teledesic oraz IBM.

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili