18.1 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Nowi doradcy Global Institute of Logistics

Global Institute of Logistics zaprosił do współpracy dwóch ekspertów ds. finansów w logistyce: J.J. Schickela oraz Toma Connollyego. Powiększą oni grono doradców Instytutu.

Włączenie wymienionych specjalistów w prace GIL jest odpowiedzią na rosnący popyt na niezależną ocenę możliwości finansowych firm z sektora TSL. J.J. Schickel i Tom Connolly będą doradzać Instytutowi w zakresie szans i możliwości stojących przed branżą.

O ile Schickel będzie specjalizował się w ujęciu makroekonomicznym, to Connolly skupi swoją uwagę na globalnej infrastrukturze, a w szczególności na operacjach terminalowych.

  • Cieszę się, że mogę przywitać J.J. i Toma w radzie naszych doradców. Wierzę, że zaproszenie ich do współpracy sprawi, że zwiększy się nasza skuteczność w gromadzeniu informacji dotyczących finansowania i rozwoju łańcuchów dostaw – mówi Kieran Ring, CEO Globalnego Instytutu Logistyki.

Nowi członkowie GIL posiadają 30-letnie doświadczenie w aspekcie usług finansowych w branży TSL. W ostatnich latach pracowali nad najważniejszymi transakcjami na rynku.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili