Nowe folie okienne na poliwęglan

0

Folie okienne mogą zabezpieczyć powierzchnie szklane zarówno przed nadmiernym promieniowaniem, jak i przed włamaniem. Są to mocne folie poliestrowe, które zakłada się na czyste szkło. 

Tego rodzaju osłona okienna, oprócz efektu dekoracyjnego, chroni przed wandalizmem, włamaniem i warunkami atmosferycznymi. Można je montować w zależności od zastosowania na wewnętrzną lub zewnętrzną powierzchnię okna. Zastosowanie foli okiennej pozwala użytkownikowi widzieć otoczenie, nie będąc widzianym z zewnątrz.

W lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz – redukcja ciepła słonecznego wynosi do 80%. Zimą folia odbija uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia, w tym przypadku redukcja utraty ciepła to ok. 30%. W związku z powyższym, zastosowanie folii pozwala również obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie.

W Polsce dystrybutorem folii poliwęglanowych jest firma Warsfoll, która wprowadza właśnie na rynek dwie nowe przeciwsłoneczne folie okienne zewnętrzne  przeznaczone do stosowania na poliwęglanie. Warsfoll zajmuje się również montażem.

e-logistyka.pl

źródło: Warsfoll (www.warsfoll.com.pl)
źródło zdjęcia: Warsfoll

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj