Notebook, który mieści się w kopercie

Zadziwiająco cienki. Zadziwiająco pełnowymiarowy – tak reklamuje swój nowy komputer firma Apple. MacBook Air, to komputer zupełnie nowy wymiar mobilności.

– MacBook Air jest niewiele grubszy od palca wskazującego. W jego konstrukcji zoptymalizowano praktycznie wszystko, co się dało. A przecież nadal jest to komputer z panoramicznym wyświetlaczem LED o przekątnej 13,3 cala, pełnowymiarową klawiaturą i dużym gładzikiem multi-touch. Nie ma sobie równych pod względem przenośności, mimo że jest wolny od kompromisów, jeśli chodzi o budowę ekranu i klawiatury – podaje producent.

Wewnątrz procesor Intel Core 2 Duo, Magistrala FSB 800 MHz. Podczas korzystania z sieci bezprzewodowej notebok pracuje na zintegrowanej baterii litowo-polimerowej do 5 godzin.

Ze względu na niewielkie kształty, w komputerze nie zastosowano napędu optycznego, a więc do korzystania z kolekcji płyt DVD potrzebujemy zewnętrznego napędu, lub też skonfigurowanej sieci. W drugim przypadku możemy uruchamiać płyty działające w innym komputerze w sieci.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili