8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Niezależny od producenta system modułowy receptą na sukces w intralogistyce

Löhne, 16 września 2019 – Remmert, ekspert w zakresie automatyki i intralogistyki, weźmie udział w tegorocznych targach Blechexpo 2019 w Stuttgarcie. Zaprezentuje tam kompleksowe rozwiązania przepływu materiałów, które mogą być rozbudowywane modułowo wraz z rosnącymi potrzebami produkcyjnymi klientów. Od 5 do 8 listopada specjaliści odwiedzający stoisko Remmert (hala 1, miejsce 1612) będą mogli gruntownie zapoznać się z zaletami zintegrowanego, niezależnego od producenta systemu magazynowania i transportu, opartego na modułach.

Jako producent związany z przemysłem metalowym, Remmert od zawsze dąży do zapewnienia swoim klientom niezawodnych rozwiązań i maksymalnego bezpieczeństwa inwestycji. Na swoim stoisku targowym producent wskaże jak można osiągnąć wymierny wzrost produktywności, dzięki wprowadzeniu niezależnych od producenta systemów automatyzacji przetwarzania blachy. Zapewniają one maksymalną elastyczność za sprawą swojej modułowej konstrukcji.

Modułowa rozbudowa odpowiedzią na wzrost produktywności

Modułowa budowa standardowych komponentów Remmert umożliwia tworzenie z nich różnorodnych kombinacji i tym samym, dostosowanie przepływu materiałów do potrzeb klientów. To przewaga, która zapewnia elastyczność i niezależność od producenta. Dodatkową zaletą jest swoboda konfigurowania poszczególnych procesów. Dzięki modułom, każdy system może zostać szybko i łatwo rozbudowany. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą sprostać rosnącej dynamice produkcji oraz odpowiednio przygotować się na przyszłość. Podstawową zasadą wszystkich rozwiązań firmy Remmert jest przy tym szerokie spojrzenie na cały proces, co pozwala na optymalizację efektywności.

– Nasz asortyment produktów obejmuje zarówno systemy magazynowe oszczędzające przestrzeń, jak i automatyzację, która pozwala zwiększyć wydajność, a także oprogramowanie – wyjaśnia Paweł Zieliński, Dyrektor Generalny Remmert w Europie Wschodniej. – Zapraszamy specjalistów do dyskusji o nadchodzących wyzwaniach w sektorze przetwarzania blach oraz wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązańzgodnie z naszą dewizą “we make material flow”.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili