Najlepszy absolwent WSL

Firma ProLogis, największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych wraz z Wyższą Szkołą Logistyki wyróżnił tym tytułem Piotra Szydłowskiego. Nagrodę wręczono w sobotę 4 października, podczas inauguracji roku akademickiego w WSL. Zwycięzca poza tytułem i pamiątkowym dyplomem, otrzymał stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych.

Ideą konkursu „ProLogis Najlepszym” na Najlepszego Absolwenta Wyższej Szkoły Logistyki jest wyłonienie szczególnie utalentowanych i ambitnych studentów oraz stworzenie im możliwości łatwiejszego startu w karierę zawodową.

W roku akademickim 2007/2008 ten zaszczytny tytuł powędrował do absolwenta studiów licencjackich na kierunku zarządzanie, o specjalności logistyka handlu i dystrybucji. Piotr Szydłowski, bo o nim tu mowa, podczas studiów nie tylko uzyskał imponującą średnią ocen, ale także udzielał się w Studenckim Naukowym Kole Logistyki, uczestniczył w programie wymiany międzynarodowej z fińską uczelnią, z licznymi sukcesami reprezentował szkołę w zawodach międzyuczelnianych na ergonometrze oraz w Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie.

Wyróżnienie wręczone zostało podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Zwycięzca z rąk Marty Tęsiorowskiej, Marketing & Communications Manager firmy ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią, poza tytułem Najlepszego Absolwenta WSL 2008 otrzymał również pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych.

– Jesteśmy dumni ze studentów WSL. Cieszy nas ich wszechstronność oraz zaangażowanie nie tylko w naukę, ale także w życie szkoły czy zajęcia sportowe. Będziemy śledzić dalsze sukcesy Pana Piotra i kibicować mu w dalszym zdobywaniu wiedzy logistycznej – powiedziała Marta Tęsiorowska, Marketing & Communications Manager firmy ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie była głównie średnia ocen minimum 4,53 z całego toku studiów. Studentów oceniano nie tylko pod względem wyników w nauce. Pod uwagę brano także znajomość języków obcych, w tym także języka specjalistycznego, wymiany międzynarodowe, prace w studenckim ruchu naukowym i samorządzie studenckim oraz osiągnięcia sportowe i działalność charytatywna. Nad przebiegiem konkursu czuwała Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, Samorządu Studenckiego, Instytutu Logistyki i Magazynowania oraz firmy ProLogis.

Konkurs „ProLogis Najlepszym” organizowany jest od trzech lat wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki z Poznania. Nagroda ma stanowić motywację i gratyfikację dla najlepszych studentów Uczelni. Uczniowie rywalizują w trzech kategoriach: Najlepsza Praca Licencjacka, Najlepsza Praca Magisterska oraz Najlepszy Absolwent.

Na zdjęciu: Marta Tęsiorowska Marketing & Communications Manager firmy ProLogis na Europę Środkową i Wschodnią wręcza nagrodę Piotrowi Szydłowskiemu, absolwentowi WSL.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili