25.7 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Najlepsi Pracodawcy 2008

Hewitt Associates kończy przyjmo- wanie zgłoszeń do Badania Najlepsi Pracodawcy 2008. “Kultura wyso- kich wyników” badana jest już w po- nad 90 firmach.

Hewitt Associates, firma doradztwa strategicznego specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, poinformowała o zbliżającym się zakończeniu przyjmowania zgłoszeń firm, które chcą uczestniczyć w bieżącej edycji Badania – BNP 2008. Hasłem przewodnim BNP 2008 jest “Kultura wysokich wyników” (HPW, High Performance Workforce).

– Z dużą satysfakcją obserwujemy rosnące zainteresowanie naszym Badaniem wśród polskich pracodawców. Zmieniający się rynek pracy sprawił, że firmy coraz bardziej świadomie dbają o budowanie zaangażowania pracowników oraz swojej marki jako pracodawcy. Uczestnictwo w BNP pomaga im osiągnąć te cele – powiedziała Magdalena Warzybok, menedżer projektu BNP w Polsce.

– Zaangażowani pracownicy stanowią gwarancję wysokich wyników biznesowych organizacji. Cieszy nas, że tak wiele przedsiębiorstw w Polsce dążąc do ponadprzeciętnych rezultatów, za źródło sukcesu uważa swoich utalentowanych i zmotywowanych pracowników – dodała Katarzyna Pałamarz, menedżer działu HR Consulting w Hewitt Associates.

Badanie Najlepsi Pracodawcy organizowane jest w Polsce od 2005 roku. Dzięki zastosowanej metodologii oraz uwzględnieniu opinii trzech grup: pracowników, kadry zarządzającej i działu personalnego, daje pełen obraz badanej organizacji. Rzetelna metodologia sprawia, że jest to jedyny w kraju konkurs, który pozwala na wskazanie pracodawcy najlepszego w opinii samych pracowników. Udział w badaniu jest bezpłatny. Firmy, organizacje i stowarzyszenia branżowe zainteresowane wzięciem udziału w BNP 2008 mogą zgłaszać się poprzez stronę internetową www.najlepsipracodawcy.pl jeszcze przez kilka najbliższych dni.

Ogłoszenie wyników Badania Najlepsi Pracodawcy 2008 planowane jest na drugą połowę kwietnia br. Zwycięzcami ubiegłorocznej, drugiej w Polsce edycji BNP zostały ex aequo firmy Microsoft i SGL Carbon.

Badanie Najlepsi Pracodawcy 2008 organizowane jest przez Hewitt Associates przy współpracy Gazety Praca i Partnerów: Harvard Business Review, Serwisu HR, TVN CNBC Biznes, Businessman.pl oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

e-logistyka.pl

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili