8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Mysłowicki magazyn C.Hartwig-Katowice S.A.

Ponad 3,3 tys. metrów kwadratowych powierzchni, składowanie towarów nawet przez jeden dzień – to niektóre z zalet nowego magazynu firmy C.Hartwig-Katowice S.A., otwartego w Mysłowicach.

Firmy zainteresowane przechowaniem towarów na terenie Śląska mają możliwość skorzystania z nowej powierzchni magazynowej w Mysłowicach. Liczący 3347 metrów kwadratowych magazyn klasy "B" zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Obiekt zlokalizowany jest przy autostradzie Katowice-Kraków, skąd bardzo łatwo można dostać się zarówno do dużych ośrodków, jak i do lotniska. Wysokość magazynu jest zróżnicowana, wynosi od 6 do 10 metrów. W jego ramach dostępne są powierzchnie biurowe, a cały obiekt jest całodobowo monitorowany i strzeżony. Przed budynkiem zlokalizowany jest bardzo duży, utwardzony plac manewrowy. Wewnątrz magazynu znajduje się bezpyłowa posadzka, a towary można składować do 5 warstw. W budynku nie ma regałów.

  • Zapewniamy obsługę procesu produkcji w Państwa firmie, oferując dostawy Just-In-Time wprost "na linię produkcyjną" i gwarantujemy Państwu obniżenie kosztów składowania materiałów do produkcji. Sprawne i szybkie reagowanie na potrzeby produkcyjne jest możliwe dzięki zarządzaniu dostawami oraz utrzymywaniu optymalnych zapasów Państwa materiałów w naszym magazynie – zapewnia C.Hartwig-Katowice S.A.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili