21.8 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Mukund dyrektorem operacyjnym w Odyssey

Indyjska firma Odyssey ma nowego dyrektora operacyjnego. Został nim 40 letni K. Mukund. Odyssey jest jedną z najszybciej rozwijąjących się sieci sprzedaży w Indiach.

Mukund przez 14 lat piastował stanowiska w działach sprzedaży i marketingu najważniejszych firm na indyjskim rynku. Pracował w międzynarodowych korporacjach z branży FMCG, takich jak Coca Cola, Wrigley’s, Brylcreem, Scotch Brite, Kiwi, Henko oraz Fa.

Ostatnim stanowieskiem Mukunda była pozycja głównego menedżera ds. sprzedaży w oddziale Coca Cola w Chennai. Nowy derektor operacyjny Odyssey znany jest z podnoszenia wartości firm, w których pracował.

  • Mukund posiada niezwykłą wiedzę i zrozumienie dla naszej branży oraz operacji z nią związanych. W Odyssej będzie odpowiedzialny za operacje detaliczne, sprzedaż, marketing oraz zarządzanie łańcuchami dostaw – mówi T. S. Ashwin, dyrektor zarządzający Odyssey.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili