13.1 C
Warszawa
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Magazyn w Mysłowicach – już działa

C.Hartwig-Katowice S.A. rozpoczął obsługę logistyczną jednego z największych producentów  materiałów budowlanych w Polsce. Na potrzeby tego kontraktu został uruchomiony magazyn buforowy w Mysłowicach, w którym składowane są wyroby bezpośrednio z linii produkcyjnej.

Magazyn w Mysłowicach stwarza wiele możliwości. Jego przydatność jest szczególnie widoczna dla firm szukających powierzchni magazynowej na terenie Śląska, oczekujących indywidualnego podejścia oraz wysokiej jakości oferowanych usług.

Nowy magazyn pozwala na czasowe magazynowanie towarów, przeładunki, konfekcjonowanie i dystrybucję przesyłek, jak również monitoring ich przepływu oraz raportowanie stanu zapasów.

 C. Hartwig zapowiada gotowość do zapewnienia dostaw Just-In-Time wprost „na linię produkcyjną” oraz obniżenie kosztów składowania .  Sprawne i szybkie reagowanie na potrzeby produkcyjne jest możliwe dzięki zarządzaniu dostawami oraz utrzymywaniu optymalnych zapasów materiałów w magazynie.  

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili